New Posts New Posts RSS Feed - kako ste i zašto krenuli???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako ste i zašto krenuli???

 Post Reply Post Reply
Author
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako ste i zašto krenuli???
    Posted: 01 Travanj 2012 at 20:18
dragi fitovci,
prije svega puno pozdrava :D

evo, kao što i naslov kaže, možda bismo mogli malo raspraviti o tome što nas je to potaklo i kako smo uopce došli na ideju da se pocnemo baviti ovim stvarima?
kako smo se održavali na ovom putu, zašto smo padali i odustajali??      
kako smo se dizali s dna i što nam sada, nakon svih uspona i padova predstavlja vježbanje i zdravi nacin života?

p.s. ako tema vec postoji molim moderatore da se ne ljute, nisam uocila
Back to Top
fitness girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitness girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 20:32
aham, vidim da je alpinist bio pokrenuo nešto slicno bravo ja!!! xD
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 21:35

osobno sam krenula iz razloga što sam bila svjesna da neredovito odlazim u teretanu i da tako necu postic nikakve rezultate, a svjesna sam da je sjedilacki nacin života izrazito nezdrav, meni i dosadan i falio mi je onaj poseban osjecaj zadovoljstva u naletu endorfina  Big smile Star nakon dobro odradjenog aerobnog treninga, npr. trcanja prošlo proljece i ljeto. i da, naravno, htjela sam bit zgodna kak spada! i onda mi frendica preporucila da upišem aerobic Thumbs Up još da se ufuram u organizaciju, a ne ono - u gym možeš doc kad god ti paše pa si cijeli dan mislila "ah, ima vremena..." i tak bi bilo prekasno. e, nema vremena. aerobic clanarina neograniceno za svaki dan, zanimljivi programi i tak se covjek navuce na svakodnevne treninge, naštima prehranu i usput mu se razvije grižnja savjesti kad god pojede neki junk ili cokoladu ili možda dodatni UH. pa pocne sav džeparac trošit na clanarine, opremu i proteine. više se ni ne sjecam kak sam prije mogla živit da ne odem bar jednom dnevno na trening... to je tek pocetak Big smile

Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2012 at 22:45
Meni se svidjalo nekoliko djevojaka u gradu ali kad god bih im se pokušao približiti nisam mogao zbog prevelikog trbuha a isto tako ih nisam niti uhvatiti mogao jer sam bio prespor zbog viška kilograma.  Jednog dana sam plutajuci u vodi Tuheljskih toplica shvatio da su pogledi svih lijepih žena upereni na dva mladica koji su sigurno taj dan trenirali u teretani pa sam i ja odlucio slijediti taj put. 

Šalim se.

Sportom sam se bavio od malih nogu no to je prestalo kad sam otvorio svoju firmu a posao mi se sastoji od sjedenja za pc-jem 10-16 sati dnevno. I tako, nakupilo se 105 kila. Nešto smo skinuli prošle godine a nešto više cemo u iducih 2 mjeseca. 
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 13:27
Kad sam dobio internet odmah sam na youtube-u naletio na Jay-a Cutlera i od tada se zanimam za bb , iako danas se bavim fitnessom i vježbam uglavnom sa girjom i bodyweight
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 20:15
Produhovljenost TV programa otjerala me iz udobnosti fotelje i topline doma Broken Heart, srecom sadržaj iz dana u dan postaje sve bolji tako da nema opasnosti vracenju starim navikama Big smile
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2012 at 22:28
Alarmantno stanje viška kila,sada je to iza mene zahvaljujuci savjetima ovdje...a zatim malo sam se i navukao na ovaj portal :D
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2012 at 14:27
Originally posted by Bla! Bla! wrote:

Produhovljenost TV programa otjerala me iz udobnosti fotelje i topline doma Broken Heart, srecom sadržaj iz dana u dan postaje sve bolji tako da nema opasnosti vracenju starim navikama Big smile
jel da, a pogotovo RTL - takve divne emisije poruka dubokih znacenja. LOL
 
još jedan od razloga, tj. poticaja - ako jedan ili više prijatelja/prijateljica redovito trenira. pije proteine i sl. te vidiš kak su dobri rezultati postignuti! pa normalno da želiš bit kao oni, ili bolji. Big smile kompetitivnost! izazovi! a kasnije i iskušavanje novih vježbi, vrsta treninga, kakav adrenalin i endorfin! Thumbs UpHeart il kad uzmem veci uteg, kako srce brže zalupa od uzbudjenja Tongue
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 18:53
nacin prehrane sam promjenila jer sam dogurala na 105kg,kad sam shvatila da od glupih dijeta i kukanje nema ništa.....i užasno sam ljuta što mi je trebalo toliko da shvatim i pokrenem se....a našamarala bi se zato što sam se usvinjila toliko....tak to....

vježbat sam pocela 2 mjeseca kasnije kad su se neki kg vec izgubili,jer bio bi red i utegnuti se
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.