New Posts New Posts RSS Feed - ZAtegnuti ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZAtegnuti ruke

 Post Reply Post Reply
Author
aldi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aldi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ZAtegnuti ruke
    Posted: 26 Ožujak 2012 at 13:54
Pozdrav.

Udajem se za dva mjeseca i imam jedan problem-moje nadlaktice-smršavila sam jedno 20 kg u 6 mj,a nisam vježbala..znam sama sam sebi kriva, ali eto šta cu sada...tako da moje nadlaktice doslovno vise, jer to je pretežno koža koja je ostala visiti, al bas..svi mi se cude..u svim salonima su mi rekli da se to može riješit samo vježbom..
Molim Vas savjet koje vježbe su najbolje i hocu uspjet to za 2 mj srediti...pomoziteeeeee
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2012 at 14:13

Upiši teretanu i tamo ce ti trener pokazati vježbe ili ako nemaš vremena skini p90x, odlicno posložene vježbe, pogotovo ako nikad nisi vježbala i ne znaš nacin izvodjenja pojedinih vježbi, ovo je odlicno.

Ja sam na tom programu treci tjedan i vec se naziru rezultati, naravno uz maksimalno sredjenu prehranu ;)


Sretno!

Back to Top
aldi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aldi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2012 at 14:49
Hvala ti puno!

Da li imas neki link ili nesto gdje bih mogla vidjeti vježbe?

I haval još jednom
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.