New Posts New Posts RSS Feed - Ishrana - Definicija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ishrana - Definicija

 Post Reply Post Reply
Author
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ishrana - Definicija
    Posted: 08 Ožujak 2012 at 20:39
Evo ovako ljudi moji moj raspored ishrane tokom dana,a vi recite sta trebam izmijeniti znaci hocu da poradim na definiciji iskljucivo da imam vidjive trbusne misice,visok sam 187 tezina 78,6,imam malo masnih naslaga pa sam odlucio da ih sto pre skinem,bavim se fudbalom profesionalno ali jedem sta stignem pa sam odlucio da poradim na ishrani.

evo program za 1 dan:

07h-15m kafa sa slagom
09h-30m sendvich [prilog pavlaka,kecap]
1h-30m 5 kuvanih jaja 
16-30m pileca prsa
trening 16-30m do 19h
19h jedna solja mlijeka ili samo jedna jabuka

e pa ljudi sta treba da izmijenim,ili je sve ok ?



Edited by rian - 08 Ožujak 2012 at 21:10
Back to Top
jeelena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeelena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:16
prvi "obrok" pa kava sa slagom   meni to nikako ne ide praznom zelucu je to sigurno šok iako si navikao ali mislim da ti treba stvarno nesto kvalitetno jer ipak dorucak je jako jako bitan obrok u danu
mislim da je trening od 2 i pol sata malo previse a i napisao si da odmah imas trening nakon pilecih prsa (zar ti se ne dize zeludac)
napisi sto radis u ta 2 i pol sata
mislim da je sve dulje od sat i pol ubijanje tijela (tipa tijelu je šok da tako dugo vježbaš pogotovo ako jako dugo nisi)
:)
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:21
Originally posted by rian rian wrote:

Evo ovako ljudi moji moj raspored ishrane tokom dana,a vi recite sta trebam izmijeniti znaci hocu da poradim na definiciji iskljucivo da imam vidjive trbusne misice,visok sam 187 tezina 78,6,imam malo masnih naslaga pa sam odlucio da ih sto pre skinem,bavim se fudbalom profesionalno ali jedem sta stignem pa sam odlucio da poradim na ishrani.

evo program za 1 dan:

07h-15m kafa sa slagom
09h-30m sendvich [prilog pavlaka,kecap]
1h-30m 5 kuvanih jaja 
16-30m pileca prsa
trening 16-30m do 19h
19h jedna solja mlijeka ili samo jedna jabuka

e pa ljudi sta treba da izmijenim,ili je sve ok ?

1 obrok: dali ti to ozbiljno ili zajebavas?
2.obrok: sendvic sam po sebi nevalja,jedino ako nije to razeni kruh ili neki integralni sa bjelim mesom,dimcekom....
3.obrok: bezveze obrok...prije treninga idu ugljikohidrati niskog GI a ti ih nemas nimalo...0 bodova
4.obrok: pileca prsa su u redu ali moraju jos sa necime???
trening ti je predugacak ako treniras u gymu
5.obrok 0 bodova...obrok poslje treninga ti je najvazniji....moze to bit preslika rucka ili neka kombinacija
 
 
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:33
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

Originally posted by rian rian wrote:

Evo ovako ljudi moji moj raspored ishrane tokom dana,a vi recite sta trebam izmijeniti znaci hocu da poradim na definiciji iskljucivo da imam vidjive trbusne misice,visok sam 187 tezina 78,6,imam malo masnih naslaga pa sam odlucio da ih sto pre skinem,bavim se fudbalom profesionalno ali jedem sta stignem pa sam odlucio da poradim na ishrani.

evo program za 1 dan:

07h-15m kafa sa slagom
09h-30m sendvich [prilog pavlaka,kecap]
1h-30m 5 kuvanih jaja 
16-30m pileca prsa
trening 16-30m do 19h
19h jedna solja mlijeka ili samo jedna jabuka

e pa ljudi sta treba da izmijenim,ili je sve ok ?

1 obrok: dali ti to ozbiljno ili zajebavas?
2.obrok: sendvic sam po sebi nevalja,jedino ako nije to razeni kruh ili neki integralni sa bjelim mesom,dimcekom....
3.obrok: bezveze obrok...prije treninga idu ugljikohidrati niskog GI a ti ih nemas nimalo...0 bodova
4.obrok: pileca prsa su u redu ali moraju jos sa necime???
trening ti je predugacak ako treniras u gymu
5.obrok 0 bodova...obrok poslje treninga ti je najvazniji....moze to bit preslika rucka ili neka kombinacija
 
 

pa ako si tako pametan napravi mi program fino te pitam za pomoc a ti...

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:41
https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page211.html
ovdje malo pogledaj i slozi si nesto pa cemo vidjeti
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 13:38
ajde da pokušaš ovako,

za dorucak uz tu kavu (izbaci šlag popij sa mlijekom samo kavu) pojedi i zobene pahuljice, nekih 100tinjak grama.
za drugi obrok izbaci sendvic, i ubaci si posni sir i malo zelenila (pod zelenilo mislim neko povrce)
za treci obrok možeš jaja, pojedi 3 jaja (2 cijela), ali uz njih pojedi i nešto kruha
za cetvrti obrok, tj. onaj prije treninga koji treba bit bar sat vremena prije treninga, pojedi opet nekih 100tinjak grama zobenih, i 3 jaja (1 cijelo)

odradiš trening

za peti obrok, sad pojedi tu piletinu iz cetvrtog i nekih 50-100g riže uz tu piletinu, i bilo bi poželjno neku salaticu napravit uz to

možeš tu i dodat neki obrok prije spavanja, bilo bi dobro da se sastoji samo od proteina i masnoca (npr. posni sir i šaka oraha, to vecina nas jede navecer ka zadnji obrok).
Back to Top
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 14:13
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

ajde da pokušaš ovako,

za dorucak uz tu kavu (izbaci šlag popij sa mlijekom samo kavu) pojedi i zobene pahuljice, nekih 100tinjak grama.
za drugi obrok izbaci sendvic, i ubaci si posni sir i malo zelenila (pod zelenilo mislim neko povrce)
za treci obrok možeš jaja, pojedi 3 jaja (2 cijela), ali uz njih pojedi i nešto kruha
za cetvrti obrok, tj. onaj prije treninga koji treba bit bar sat vremena prije treninga, pojedi opet nekih 100tinjak grama zobenih, i 3 jaja (1 cijelo)

odradiš trening

za peti obrok, sad pojedi tu piletinu iz cetvrtog i nekih 50-100g riže uz tu piletinu, i bilo bi poželjno neku salaticu napravit uz to

možeš tu i dodat neki obrok prije spavanja, bilo bi dobro da se sastoji samo od proteina i masnoca (npr. posni sir i šaka oraha, to vecina nas jede navecer ka zadnji obrok).

Hvala ti prijatelju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.