New Posts New Posts RSS Feed - Narudzba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Narudzba

 Post Reply Post Reply
Author
Godfather1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godfather1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Narudzba
    Posted: 07 Ožujak 2012 at 16:52
Pozz,narucio sam proteine prije nekih 5 dana i odabrao placanje pouzecem i jos mi to nije stiglo. Kome da se obratim??
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 18:59
Originally posted by Godfather1985 Godfather1985 wrote:

Pozz,narucio sam proteine prije nekih 5 dana i odabrao placanje pouzecem i jos mi to nije stiglo. Kome da se obratim??

Pozdrav, radili smo inventuru ovih dana i zato smo malo kasnili s isporukom paketa. 
Danas smo poslali sve pakete koje smo trebali, tako da bi ti trebalo biti dostavljeno do petka.

Svakako javi ovdje cim stigne kako bi znali da je sve u redu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 17:51
Stigli su proteini :D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 18:05
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Stigli su proteini :D
Odlicno. Sada peri po treningu i rezultati moraju doci.  Wink


Edited by Zoki - 08 Ožujak 2012 at 18:06
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Godfather1985 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godfather1985 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2012 at 04:58
Pozz, proteini su stigli al imam jedno pitanje pošto prvi put narucujem to nije mi jasna jedna stvar..narucio sam kantu 100% Whey Gold Standard - 908 g i sad mene zanima jel ta kanta bude puna ili bude napunjena tek do pola,nisam vagao nista,p azato pitam,jer cemu onda tolika kanta ako je samo do pola popunjena kao sto je meni?? :/
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2012 at 19:25
Na to pitanje niti najveci umovi današnjice nisu mogli dati odgovor.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2012 at 20:44
Originally posted by Godfather1985 Godfather1985 wrote:

Pozz, proteini su stigli al imam jedno pitanje pošto prvi put narucujem to nije mi jasna jedna stvar..narucio sam kantu 100% Whey Gold Standard - 908 g i sad mene zanima jel ta kanta bude puna ili bude napunjena tek do pola,nisam vagao nista,p azato pitam,jer cemu onda tolika kanta ako je samo do pola popunjena kao sto je meni?? :/

Pozdrav, kanta ne treba biti napunjena do kraja - napunjena je toliko da ima 908 g praha.
Velicina kante je mali trik, cisto da izgleda da ima više, no ima samo 908 g. Tongue

To svi rade, pogledaj si snackove u ducanima kako su napunjeni zrakom - otvoriš vrecicu, a kad ono nije puna.. ista stvar.

Bitno je da ima onoliko grama koliko piše na deklaraciji. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 10:18
Godfather, ne brini, uvijek ima toliko koliko piše - imam iskustva sa kantama Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Antete View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antete Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 07:40
Dobar dan zanima me dali konzumiranjem Nitro-Tech,CE2 Hi-Def,Extreme Speed Shot,BCAA Xplode zanima me smiju li se ovi proizvodi kombinirati i može li doci do nekakvih nuspojava
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2012 at 12:40
Originally posted by Antete Antete wrote:

Dobar dan zanima me dali konzumiranjem Nitro-Tech,CE2 Hi-Def,Extreme Speed Shot,BCAA Xplode zanima me smiju li se ovi proizvodi kombinirati i može li doci do nekakvih nuspojava

Ne bi smjelo biti nuspojava jer se radi o proteinu, kreatinu+beta-alanin+thermo-rk, pre-workout pump-u te BCAA.

Moja preporuka je da kreneš s Nitro-Tech i CE2 Hi-Def, vidiš kako ti djeluje pa lagano ubacuješ ostalo.


Edited by Zoki - 22 Rujan 2012 at 12:45
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Antete View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antete Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2012 at 15:18
Ok hvala vam puno
Back to Top
er0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote er0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 13:45
Da ne otvaram novu temu, pošto vidim da je trenutno nedostupan, ima li ikakvih naznaka kada ce ovaj proizvod ponovno sticiu prodaju?

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 23:32
Originally posted by er0 er0 wrote:

Da ne otvaram novu temu, pošto vidim da je trenutno nedostupan, ima li ikakvih naznaka kada ce ovaj proizvod ponovno sticiu prodaju?


Door Gym Bar ce ponovno biti u prodaji kroz 30-40 dana.
Slobodno ostavi svoj e-mail na linku pa ces dobiti obavijest cim ga vratimo u ponudu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.