New Posts New Posts RSS Feed - Slatko
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slatko

 Post Reply Post Reply
Author
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slatko
    Posted: 21 Rujan 2007 at 09:56

 Dragi vi,

zanima me koliko cesto jedete slatko, bas vi koji vjezbate, trcite, bildate i to. Jer ja ne moooogu bez slatkog!!!  Kad sam pod stresom, a i kad nisam. Da li je to veliki bed, ako pazim na ostalo, izbacila sam kruh, kuham si obroke i nosim si na posao, da ne jedem sendvice i ostalo smece, voce jedem za dorucak. I sad, recite mi vi kako i koliko slatkog vam treba?

Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 11:17
Meni je dosta npr. 2 reda cokolade dnevno.

Pogotovo kad sam u treninzima pa poslije PWM-a kad dodjem doma obavezno pojedem red cokolade da si vratim malo energije, kak bi se reklo
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 12:56
Ja ne jedem slatko svaki dan (pms je iznimka, vec spomenuto u prethodnoj temi). Pojedem cirka 2 put tjedno nekaj slatko, najcesce malo cokolade, 2-3 reda. Sladoled, kolace, kekse i sl jedem rijetko, ne kupujem to nikad, eventualno ak mi netko donese ili ak mama slozi kakav kolac, sto isto nije cesto.

(Kad treba birati slatko ili slano - slano mi je draze. Mmmm, tortiljice i cips...)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2007 at 12:30
 Ni ja bas ne jedem slatko.... Meni je slano ipak veca napast!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.