New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta+definicija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta+definicija

 Post Reply Post Reply
Author
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dijeta+definicija
    Posted: 06 Ožujak 2012 at 16:43
Evo ovako ljudi moji visok sam 186-7 , tezak 78 kg,znaci kako da skinem masne naslage sa stomaka,imam plocice samo sto se ne vide od sala na stomaku,kako da ucinim ih vidljivim,i ako moze program ishrane za definiciju ,za svaki dan pon - ned. hvala Wink
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2012 at 18:14
koliko godina imaš, kako ti je prijašnja dijeta izgledala? i toplo se nadam da je to "78 kg" bila greška u pisanju.
Back to Top
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2012 at 19:32
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

koliko godina imaš, kako ti je prijašnja dijeta izgledala? i toplo se nadam da je to "78 kg" bila greška u pisanju.

Nisam ni isao nikako na dijetu zato i trazim da mi odg /preporucite nesto,znaci imam 18 godina bavim se fudbalom profesionalno imam jake trbusne misice ali se ne vide kako treba, 187 visina 78,5kg tacno. 


i poceo sam prije 1 mjesec da idem u teretanu,,imam program vjezbi za definiciju samo mi jos treba program ishrane.


Edited by rian - 06 Ožujak 2012 at 19:38
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2012 at 21:42
kakve to gluposti pises?? imam plocice ali se nevide? :)
svi imaju plocice,ali se velikoj vecini nevide...ako cemo vec filozofski.
ajde sam probaj slozit plan ishrane pa cemo ovdje vidjet sta i kako izmjenit,moras se i sam malo potrudit jer i sam najbolje znas kako si slozit obroke i kada imas vremena jesti.
p.s. imas jako malo kila za tu visinu,trebao bi brzo stici do tih zeljenih plocica:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2012 at 22:55
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

kakve to gluposti pises?? imam plocice ali se nevide? :)
svi imaju plocice,ali se velikoj vecini nevide...ako cemo vec filozofski.
ajde sam probaj slozit plan ishrane pa cemo ovdje vidjet sta i kako izmjenit,moras se i sam malo potrudit jer i sam najbolje znas kako si slozit obroke i kada imas vremena jesti.
p.s. imas jako malo kila za tu visinu,trebao bi brzo stici do tih zeljenih plocica:)

prijatelju da ti kazem iskreno jedem sta stignem,najvise meso jedem.....jedem 3 puta dnevno,ali jedem ono bas..

ako ti nije problem da mi napises plan i program ishrane koje treba da se pridrzavam da mi se vide plocice...





Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2012 at 23:49
ja cu te pitat još samo par pitanja, onda cu razmislit jel se isplati pisat išta o planu prehrane, šta se tice mene, ako ce ti ko drugi pomoc, odlicno.

1. ako se vec baviš nogometom profesionalno, možeš li mi napisat trening kako ti izgleda?
2. ta 3 puta dnevno šta jedeš, napiši šta tocno jedeš, jer ti bez toga nemožemo ni ja ni nitko drugi uopce pomoc jer nemamo nikakve ideje šta unosiš u sebe.
3. takodjer, kako ti rutina u teretani izgleda?
4. zašto si toliko zapeo baš za trbušne plocice, a vjerujem da imaš bitnijih stvari na tijelu korigirat s obzirom na visinu/težinu?
Back to Top
rian View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 22:48
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

ja cu te pitat još samo par pitanja, onda cu razmislit jel se isplati pisat išta o planu prehrane, šta se tice mene, ako ce ti ko drugi pomoc, odlicno.

1. ako se vec baviš nogometom profesionalno, možeš li mi napisat trening kako ti izgleda?
2. ta 3 puta dnevno šta jedeš, napiši šta tocno jedeš, jer ti bez toga nemožemo ni ja ni nitko drugi uopce pomoc jer nemamo nikakve ideje šta unosiš u sebe.
3. takodjer, kako ti rutina u teretani izgleda?
4. zašto si toliko zapeo baš za trbušne plocice, a vjerujem da imaš bitnijih stvari na tijelu korigirat s obzirom na visinu/težinu?

jedem sve sto stignem bukvalno....zato mi treba plan i program ishrane pon - ned ,kako da se hranim.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.