New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme je za definiciju!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme je za definiciju!

 Post Reply Post Reply
Author
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vrijeme je za definiciju!
    Posted: 04 Ožujak 2012 at 13:27
Pozdrav ljudi,nije me bilo dugo jer uglavnom citam samo što pišete. Evo da se pohvalim u zadnjih godinu dana sam "dosta porasto" nekih 15kg. Pa kako to biva dobio sam i masti i krenio sam s definicijom. Želio bih od vas koji savjet,korigiranje mojih grešaka,upute...
Imam 4 treniga tjedno s razmacima, uglavnom to bude dva puta 300 i dva treniga lakšeg inteziteta u kojem otprilike 45min radim s utezima (16 ponavljanje,3serije,pauza 30-ak sek) i onda kardio visokog inteziteta 15min. Trenige odradjujem popodne (tada imam vremena),pa me zanima dali se vi slažete s time?
I još jedna stvar,prsa mi se slabije razvijaju od ostaka tijela,pa im pokušavam dat prioritet,eto i tu bi mi došao dobro koji savjet. Hvala unaprijed! Smile
stipo...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2012 at 20:57
Kakav ti je jelovnik? Ako vec pricamo o definiciji, onda je bitnije ovo prvo, nego o cemu ti pricaš..
LiveStrong
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2012 at 18:47
U potpunosti se slažem s tobom! Recimo oko 5-6 sitnih obroka dnevno,sa jako malo ugljikohidrata (osim za dorucak),uglavnom su to proteinski obroci u kombinaciji sa nekom salatom.
stipo...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.