New Posts New Posts RSS Feed - Potreban savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potreban savjet

 Post Reply Post Reply
Author
Username View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Username Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potreban savjet
    Posted: 18 Veljaca 2012 at 18:59
Pozdrav svima. Novi sam na forumu i trebam "jedan" savjet.Naime ja sam nekad trenirao, , kosarku, atletiku,fudbal ,rukomet i kratkoMMA.....Inace sam zavrsio sportsku gimnaziju i bio sam jedno vrijeme trener omladinskih kategorija u jednom kosarkaskom klubu. U prvom srednje sam imao odraz 60 cm iz mjesta , a skako sam iz mjesta 2.40 u dalj a kasnije i 2.60. Na atletici sam trcao 12.07 na sto metara i to bez sprinterica na prvom treningu koji je u jedno i bio probni. Da ne duzim, nakon pauze i duzeg recimo aktivnog ne treniranja poceo sam vec 15 dana da aktivno treniram kuci, znaci razboj(serije sada mogu 3 po 25) mada nekada rasirim razboj  pa onda kad je uzi radim 3 po 25 , a kad je siri 2 po 25 i jednu 15 . Radim preko 100 sklekova na dan s tim da radim dvije serije po 40 i jednu od 25, 30  noge stavim na stolicu ili krevet i ruke rasirim (radim na sakama). Takodjer uz sve to radim preskakanje prepona iz mjesta visine oko metar i to serije po 3 po 15 puta. Radim tri serije od po sto puta sa onom spravom sto sluzi za jacanje podlaktice i zglobova(kao ona guma sto se stisce). Sada sam poceo prije svega ovoga , a i u toku treninga da radim sa konopcem, veoma brzo preskacem i po sto puta u jednoj seriji, cak su dosle i komsije da me gledaju (mada mi se nije svidjelo). Sada sljedi pitanje , ja 80% od gore nabrojanih vjezbi uradim u toku jednog treninga racimo ujutru oko 7, ali odradim skoro isti trening negdje oko 15.00 i jos jedan oko 20.00 sati. Neki misici me bole ,ali to me ne sprjecava jednostavno imam uvijek snage za jos, pa se bojim da ne pretjeram i da ne ozljedim neki od misica, pa sam u zadnjih par dana poceo malo da korigujem vjezbe. Zamolio bih one koji imaju vise iskustva da mi kazu koliko je ovo normalno i smijem li nastaviti dalje sa tri treninga dnevno i kako da ih iskombinujem. Iako i ja imam znanja o ovome malo sam "zakrzljao"Smile nisam odavno obnavljao gradivo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.