New Posts New Posts RSS Feed - evo da se i ja predstavim...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

evo da se i ja predstavim...

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 21:32
dodavala bi ja jos bjelanjaka ali me moji doma ubiju onda jer im ostaju zumanjci koje nitko nece jest solo :D

a gledam da jedem sto vise tog povrca, ali eto ko za inat moji u zadnje vrijeme sve nesto bez povrca kuhaju ili s krumpirom, mrkvom graskom i tim manestrastim kombinacijama pa gledam da taj krumpir izbacim, tj da ga bude sto manje 
a gledna ne budem jer idem spavat sat vremena nakon tog sira kojeg evo upravo zvacem :D

a francuz je cca 100 grama komad, doduse neki malo manje neki malo vise jer je to rezano onako odoka :D

phoenixa sam djelomicno poslusala
sad mi trening izgleda ovako
danas npr:
20 min bicikla pa nakon toga trbusnjaci 4 serije po 15 ponavljanja na klupici pa 3 serije 15 ponavljanja na onoj spravi za trbusnjake, pa lednjaci preko one klupice 3 serije od 10 ponavljanja, pa ona sprava za dolje ledne 3 serije po 15 ponavljanja
onda orbitrek 20 min pa prsa i ramena
pa steper 10 min jer sam picka i nije mi se dalo vise :D i onda sam isla naizmjenicno abduktore adduktore 20 ponavljanja 4 serije
zatim sam se sjetila da nisam napravila dolje trbusne pa sam dizala noge 3 serije po 10 ponavljanja i onda sam za kraj isla na biciklu 20 min
i probala sam oprostajno na traku, ali me stopala od zulja ubijaju i traka mi bas ne pase zadnjih dana dok to ne zacjeli kako treba

vjerovatno phoenix ne bi bio ponosan bas, ali meni nekako to pase
mislim tek sam pocela pa moram jos vidjet sto i kako
ugl trening u teretani mi izgleda tako kombinacija kardio sa nekim vjezbama
a doma radim vjezbe bez ikakvog opterecenja - u lezecem polozaju podizanje ispruzene noge prema gore, pa gore i u stranu prema van, pa gore i u stranu prema unutra, i kruzenje na visini prstiju druge noge
onda na boku podizanje ispruzene noge u abdukciju i povlacenje koljena na prsa
zatim cetveronozno vjezbe za straznjicu
cucnjevi, preskakanje vijace, pokusaj sklekova, trcanje na mjestu i na kraju bicikla 
eto

p.s evo stara sad pece pileca prsa na naglo i kuha rizu, da si sutra za marendu na poslu mogu to pojest
tako da ce bit jaja i bijela kava dorucak, rucak pecena pileca prsa i riza, salata od kupusa i mrkve
mo: kruska i posni sir
vecera: e to jos ne znam :D
hahaha
:D



Edited by vedi08 - 22 Veljaca 2012 at 22:05
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 00:21
... i što je bila vecera? Tongue

Nego, kažeš da si djelomicno poslušala Phoenixa? Hmmm, u kojem tocno dijelu? LOL Više od 60 min kardia i niti jedna pametna vježbica uz to :) Miške zijevaju umjesto da rade ko lude Tongue Pa šta cemo mi s tim tvojim treningom, ha? Tebi to nekako paše...ok...ali nije efektivno, znaš....znam, na pocetku si, uciš se još, privikavaš i to ali što brže nauciš kako pravilno trenirat bit ce ti kasnije lakše. Ovim vježbicama jednostavno ne daješ tijelu dovoljan stimulus. Kardio je super ali kao pomocni alat uz trening snage i pravilnu prehranu - nemoj ga nikad stavit na 1. mjesto.

A povrce, povrce.....damn, izbori se za povrce! LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 01:18
vecera je bio posni sir, a meduobrok na kraju kruska i naranca, umjesto kruske i posnog

a ne kuzim bas zasto ne kardio? (vec vidim kako ce me netko ubit zbog ovog pitanja uopce) jer nije da radim 20 min bez opterecenja, bas gledam da si stavim opterecenje na svim kardio spravama i onda izmjenjujem intervale nizih i visih razina 
mozda da to smanjim na 10 15 min?

a sto se tice njegovog savjeta da ulovim 6 7 stanica i odradim ih s odgovarajucim intenzitetom sa sto manjim pauzama to je skoro pa nemoguca misiija
i kad ovo kazem, ne koristim to kao izgovor, nego kao realno stanje
teretana je dosta malena, u biti nije ni toliko malena koliko ima tonu ljudi koji se samo presetavaju tamo, stave rucnik na spravu i onda odu pricat koju su pi**u gdje zbarili, kako je ovaj i onaj bio tamo i generalno laprdaju u prazno 
tona ljudi, bas je nemoguce uspjet napravit tako neki oblik vjezbanja na spravama

ali mogu zamjenit vjezbanje na spravama za vjezbanje s bucicama?
nekako se jos ne osjecam dovoljno sigurna u sebe da pocnem s tako nekim oblikom vjezbanja
nemojte me mrzit :)

Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 12:33
kako je lijepo kad imas dva dana slobodno i onda jos vikend :)
jos da ne umirem od bolova bilo bi mi ful super

danas dorucak : 2 jaja, malo pilecih prsa (salama) u omletu zacinjeno s malo bosiljka i suncokretovo ulje zamjenjeno za maslinovo, bijela kava bez secera (!!!!!) , kiwi 
rucak : isto kao i jucer jer je chikita skuhala previse, uz malo modifikaciju, pileca prsa na naglo, kupus na salatu, rizi bizi uz malo umaka
onda trening
i za veceru nakon treniga imam dogovor da idemo kod frenda na homemade pizzu (zadnji put je bila mozzarela, salsa, sunka, gljive) ogranicit cu se na jednu krisku
eto to je jako velik korak za mene samo da se zna :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 01:50
Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:

vecera je bio posni sir, a meduobrok na kraju kruska i naranca, umjesto kruske i posnog


Bolje da je ostala prva verzija Tongue

Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:


a ne kuzim bas zasto ne kardio? (vec vidim kako ce me netko ubit zbog ovog pitanja uopce) jer nije da radim 20 min bez opterecenja, bas gledam da si stavim opterecenje na svim kardio spravama i onda izmjenjujem intervale nizih i visih razina 
mozda da to smanjim na 10 15 min?


Ma nije toliko problem u samom kardiu nego u tome da ne daješ stimulus mišicima, koji ti je potreban da ih održavaš dok si na dijeti. Moraš tijelu dati razlog da ih cuva, a to pretežitim i predugim kardiom neceš postici - dapace, još ce ih se brže rješavat Smile Tijelo ce se brzo adaptirati na to pa ceš što duže budeš radila isti taj kardio (istim tempom, istom minutažom i danima) sve manje sagorijevati kalorije, a i neceš imati takav metabolicki ucinak kao da radiš malo kompleksnije vježbice, treba pokrenut te miške malo, ubrzat metabolizam i poslije treninga, ne samo na treningu...ali da ti je kardio potreban, je - samo ceš morat malo taj trening sredit...al to cemo se dogovorit, ne Wink

Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:


a sto se tice njegovog savjeta da ulovim 6 7 stanica i odradim ih s odgovarajucim intenzitetom sa sto manjim pauzama to je skoro pa nemoguca misiija
i kad ovo kazem, ne koristim to kao izgovor, nego kao realno stanje
teretana je dosta malena, u biti nije ni toliko malena koliko ima tonu ljudi koji se samo presetavaju tamo, stave rucnik na spravu i onda odu pricat koju su pi**u gdje zbarili, kako je ovaj i onaj bio tamo i generalno laprdaju u prazno 
tona ljudi, bas je nemoguce uspjet napravit tako neki oblik vjezbanja na spravama


LOL ajoj, vjerujem...ja imam srecu da sam dugo radila u svojoj i vec sam ono, inventar tamo pa micem sve od reda LOL Dodji ti kod mene pa ceš imat prostora za što god želiš Wink

Ali opet, pa šta ne možeš zamolit za samo jednu seriju? I moj gym je malen al svi smo nekako kolegijalni oko toga..pogotovo ako imaš samo par ponavljanja za odradit dok se netko drugi odmara...nitko ništa ne gubi time.

Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:


ali mogu zamjenit vjezbanje na spravama za vjezbanje s bucicama?
nekako se jos ne osjecam dovoljno sigurna u sebe da pocnem s tako nekim oblikom vjezbanja
nemojte me mrzit :)


Dapace, bilo bi poželjno Wink Budi sigurna u sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!! Star Šta te briga, radiš za sebe, ne za druge Wink


Jelovnik: aha! eto ga kiwi u dorucku, bome napredak LOL A ostalo....hmmm....nekako mi se cini da su opet veliki razmaci izmedju obroka u pitanju, ha :) Sve nešto kao ide na bolje ali opet dosta je tu rupica...malo proteina, povrca u tragovima....koliko riže je bilo u rucku? Big smile Treba reda, premalo mi se to cini....si gladna? I da, ja da sam na tvom mjestu bi uz tu pizzu bar malo posnog pojela poslije treninga ;)


Edited by Gym_girl - 25 Veljaca 2012 at 02:00
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 13:58
ja uopce nisam gladna
a raspored je trenutno takav jer sam se kasno dizala, tj dignula bi se u vrijeme kad bi inace unjela vec 3 obrok cca :D ah nerad

a rize je bilo 3 zlice jusne i dosta graska, nisam to sve mogla pojest sto sam si stavila na tanjur + u salatu sam dodala mrkvu
tako da je bilo dosta povrca jucer

a svo sad jedem kuhanu svinjetinu i kuhano povrce, i jedva to zvacem :D (pila sam jucer, ne zelim ni razmisljati koliko sam kalorija popila)
a napokon je i do mene dosao taj whey ili kako mu je vec ime shake
pa cu to ubacit ko meduobrok poslije treninga uz posni?


Back to Top
Tonkica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tonkica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 21:28
jesi šta smršavila vedi???
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 13:40
za sad te 4 kg i sad idem i mjerenja obavit :)
drste fige :) 

jucerasnji dan je zavrsio ocajno, ali ono dno dna 
bila sam na nekom druzenju i jela se pasteta od tune, salata od kuhanog celera, kruh sa sirom i sunkom, svasta nesto bolje da ni ne pisem :D

ali nastavljamo dalje, recimo da sam si dala oduska jucer malo :)

danas kasnije dizanje iz kreveta pa je prvi obrok rucak: pileca juha (domaci reznaci, komadi piletine, mrkva), komad pecene svinjetine i pecenog krupmira, salata od cikle

mo: naranca i proteinski shake

trening (jos moram otkrit radi li mi teretana danas :) ) ili cu kod kuce vozit biciklu, radit trbusnjake, trcanje u mjestu, vijacu i tako

v: posni sir i salata

pali su i centimetri dada veselje opce
i jedna motivacijska za sve 



Edited by vedi08 - 26 Veljaca 2012 at 20:50
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 13:15
isla je i kila dolje, dakle kila u tjedan dana, mislim da je to nekako ok
sad sam na bolovanju jer sam bubana, ali idem i dalje na treninge :) to je jedino sto mi odcepi nos :D

dakle kasnije dizanje danas: r: komad pilecih prsa (1 snicla) 50 grama mjesano kuhane rize i graska, cikla
mo: proteinski shake
trening
v: posni sir i salata od kupusa i mrkve

Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 21:47
ne pisem cesto u temi jer mi se nekako cini da je samo ja i citam, i gymka uz mene, a s njom se cujem preko inboxa, blazena bila :) morat cu ti neki posni isfurat umjesto cokolade :)
dakle da se pohvalim
prehranu sam lijepo sredila
imam cak i digitalnu vagu pa sve vazem, pratim i tako
jedem 5 obroka, nisam gladna i redovito vjezbam
za sad je to jos uvijek 4 puta tjedno teretana, ponekad i neka setnja po prirodi uz to, ali mislim da cu si uplatit za jos jedan dan tj 6 dana, jer u mojoj teretani nema da ides npr 5 dana u tjednu :P nego samo 4 ili 6 :)
za sad sam laksa 6 kila, to je otislo u mjesec i 20 dana i dosta centimetara je palo na dosta mjesta
takoder se i slikam jednom tjedno pa cu jednom kad skupim muda objavit te fotke
naravno tek kad budem imala vise nego ocigledu fotku za after :)

i tako sve u svemu ide
trudim se
radim
zadovoljna sam
ajmo dalje :)
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 20:15
8 kg manje :)
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 13:32
-12 :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.