New Posts New Posts RSS Feed - orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

orbitrek

 Post Reply Post Reply
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: orbitrek
    Posted: 11 Veljaca 2012 at 15:40
koji orbitrek preporucavate a da nije skup do 1500 kn imam 95kg? hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2012 at 23:31
Do 1500 kn možeš uglavnom naci slabije verzije orbitreka, s manjim zamašnjakom i malo stupnjeva otpora.
Kod nas je najjeftiniji 2999 kn, predlažem da pogledaš u hervisu ili sl. trgovinama.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2012 at 00:57
ok hvala pogledat cu!!
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 22:36
koji zamasnjak bi bio dobar za mene ??? ja recimo vozim po sat vremena!! jel dovoljnja masa zamasnjaka od 6kg?? ili je bolja veca???
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 21:06
Originally posted by deejay deejay wrote:

koji zamasnjak bi bio dobar za mene ??? ja recimo vozim po sat vremena!! jel dovoljnja masa zamasnjaka od 6kg?? ili je bolja veca???

Uvijek je bolja što veca masa zamašnjaka, no što je veca to je i skuplji orbitrek.
Danas smo baš pustili akciju od 15% na sve X-plorer orbitreke - pogledaj ovdje.
Zalihe su ogranicene, požuri ako tražiš... Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 23:55
nemogu prije 10.3 nista, ako ostane mozda uzmem!!
Back to Top
behemont View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote behemont Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 15:41
evo malo da ozivim temu...dvojim izmedu ova dva (mislim zapravo ne znam skoro nista o orbitreku opcenito, ali neke druge stvari su suzile izbor, najvise dimenzije, jer mi treba nesto ne dulje od 120cm):
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitrek-Kettler-Verso-109.aspx
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Orbitrek-Hammer-Ellyptech-4000.aspx

prvo, jesu li oba magnetna? :) nadam se da jesu...i prema ovim natuknicama sto pisu ispod svakoga, mislim da nema neke razlike, samo me buni sto kod kettlera pise magnetni sistem regualcije otpora, a kod hammera ne....preporuke?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 17:43
Oba orbitreka su veoma slicna, preporucam Kettler Verso 109.

Hammer orbitreke necemo imati do jeseni kada krece nova sezona.


Edited by Zoki - 09 Svibanj 2012 at 17:43
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.