New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana vs Trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana vs Trening

 Post Reply Post Reply
Author
The greatest View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The greatest Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana vs Trening
    Posted: 10 Veljaca 2012 at 16:39
Pozdrav svima,

htio bih zapoceti raspravu o tome što je važnije prehrana ili trening?
Iako jedno bez drugoga ne mogu ljudi cešce zanemaruju prehranu. Zašto?

Moje je mišljenje da je prehrana 60-70% rezultata, a trening ostalo, volio bih cut i tudja mišljenja i iskustva vezana uz ovu temu.
www.zdravaprehrana24.com
-Sve što trebaš znati o zdravoj prehrani-
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 16:49
A teško je to rec, pocetnicima je mozda hrana od vece koristi neg trening jer im gotovo bilo kakav program treninga ce dati rezultate do odredjene mjere, bilo to hipertrofija ili fat loss, ali kasnije kad vise nismo "pocetnici" rekao bi da se to izjednacava , cak prelazi na stranu treninga, ali to je i onako filozofsko pitanje
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 17:12
You can't out train a sh*tty diet. No matter how you train!
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 17:17
Ja sam probao i dobar trening ( 6 puta tjedno i 7 dan satak istezanja ) + loša prehrana ( znaci jeo sam što mi padne na pamet , nisam imao PWM niti išta ) , a i probao sam slabiji trening ( 3 puta tjedno ) i jako dobru prehranu . Meni je više odgovarala ova varijanta sa dobrim treningom i tad sam i najbolje izgledao i imao najvišu kilažu ( što mi je i cilj ) . Sad možda i ne treba mene uzeti za primjer jer imam malo bolju genetiku :D

Edited by Wooz - 10 Veljaca 2012 at 17:18
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 17:57
A sta ga znam, mislim da se izjednacava i da ako nesto ide u ekstremno lose ovo drugo, koliko god dobro bilo, ne moze da ga izbalansira... Iskreno, mene najvise trening i kretanje spasavaju - u poslednje vreme sam sjebala ishranu samo tako (mada opet nije grozna i junkerska, samo nije dobra kao sto je bila) ali opet mi se nije pogorsala forma koliko je mogla bas zato sto se vecito krecem i redovno, makar nesto treniram.
E sad, hiljadu je tu faktora...Genetika, pol, konstitucija, vrsta treninga, ishrana... I ne znam ni koliko mozes odraditi kvalietan trening koji ce koristiti tvom telu ako ga hranis djubretom.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.