New Posts New Posts RSS Feed - od 137kg do definicije!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

od 137kg do definicije!!

 Post Reply Post Reply
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: od 137kg do definicije!!
    Posted: 10 Veljaca 2012 at 11:27
PA IMAM PITANJE, TRENUTNO IMAM 95 KG. I IMAM 1.83 VISINE 27god, na dijeti sam i imam dobru prehranu izbacio sam 80% ugljikohitrate i masti, jedem uglavnom proteinsku hranu pileca prsa tunjevina posni sir ujutro nekad zobene, zadnji obrok mi je u 18 i 30h i shake prije spavanja My fusion(GN), vjezbam 5 puta tjedno 20 min sa utezima i 60 minuta aerobno na orbitreku bez stajanja, uzimam fat burner, diet boost i l -carnitin prije treninga, ZANIMA ME KOLIKO TOCNO MORAM UZIMAT PROTEINA DNEVNO DA NEGUBIM MISICE A DA SKIDAM SALO? DALI JE JEDAN SHAKE DOVOLJAN ILI NIJE??? Hvala jako se trudim da uspijem smetaju mi kile i tesko ih skidam, prije 6 godina sam imao 137 pa sam sad spustio na 95, zelja mi je definirat svoje tijelo!! hvala jos jednom.!! na ovoj sam djeti mjesec dana oko 2kg sam skinio do sada!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 11:50
Stvar je u kalorijama, ne toliko u proteinima jer ih uzimas dovoljno s obzirom da prakticki samo njih i jedes........inace prehrana je ti je nezdrava i losa i tako neces postici zadovoljavajuc rezultat na kraju...
Ukoliko izbacis gotovo uopce uh iz prehrane onda na racun njih moras povecati masti, a ako skines i jedno i drugo dobio si nezdravu prehranu , koja na duzi period moze ugroziti zdravlje, gubitak misicne mase zbog nedovoljnog kalorijskog unosa hrane i vezano za to višak kože i ne baš tako definiran izgled, te brz povratak kilaze kad pocnes normalnije jesti


Edited by The Phoenix - 10 Veljaca 2012 at 11:58
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 12:54
hvala Phoenix, jel mi mozes nesto preporuciti u vezi toga? ti ili bilo tko drugi!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 13:07
Mogu, ali ceš morati malo sma prekopati po faq temama i jelovnicima po forumu.....
Stvar je jednostavna, da bi skidanje potkoznog masnog tkiva na ispravan i zdrav i sa maximalnim rezultatima bilo uspjesno nebi smio imati prevelik kalorijski deficit, dakle od kalorija za odrzavanje koje okvirno izracunaj prema formulama koje vjerujem mozes naci i na portalu (zapamti da su one okvirno polaziste od kojeg kasnije modificiras unos kalorija po potrebi) oduzmes 300 kalorija recimo. To ce biti unos kojeg bi trebao dnevno pojesti kako se nebi desio gubitak misicne mase ili da nebi doslo do usporenja metabolizma zbog manjka kalorija.
Uh mozes skresati do odredjene mjere, jedi ih prije i posljije treninga, ostale obroke jedi proteine i masti sa puno povrca i to je to.
Uz takvu prehranu i vjezbanje nece izostati rezultati, a steci ces zdrave preh navike , a najvaznije neces biti biti gladan.......isto tako rad s utezima bi povecao, a cisto aerobni smanjio na pola sata recimo  i to mozes 3 dana s utezima radit, ostala 2 odradi neki kraci kruzni, kompleks ili tak neki i poslje mozes jos max 30 min lagano trcat........
To je to u principu, sad postoje varijacije oko prehrane, treninga, ali ovo je generalno dobar plan.......
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 13:12
hvala puno!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.