New Posts New Posts RSS Feed - pozz ekipo!!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz ekipo!!!!

 Post Reply Post Reply
Author
dadac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2012
Location: doma
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dadac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz ekipo!!!!
    Posted: 07 Veljaca 2012 at 11:01
Pozz ekipo!!!!
dosta vec pratim forum i puno dobrih i korisnih stvari sam procitao i naucio i evo odlucio se i ja aktivno ukljuciti!!!

par rijeci o meni!!
hmmm
188cm visina, 116kg tezina (trenutno)!
bavio sam se svim vrstama sportova, ali najaktivnije rukometom! uvijek sam imao visak kg i nije me to opterecivalo i nije mi smetalo!
prije par godina sam prekinuo s rukometom i lagano se nabacilo 12-15kg!
teretana mi bas i nije omiljena, tako da sam pokusavao sa svime osim sa odlascima u tereanu i onda sam prije 2 god nasao na netu  http://www.iwantsixpackabs.com/abs.html i http://www.mensworkoutguide.com/home.html od istog lika i pokusao! bilo je uzasno tesko, ali rezultatom sam bio vise nego zadovoljan!
poslozio sam malo i hranu, ne bas full rigorzno, ali pratio sam unos i potrosnju i mrsavio sam cca 1kg tj!

nakon toga sam naisao na insanity i od tada vjezbam samo to ali u prekidima. odradim cjeli krug, pa mjesec dana nista, pa koji trenining, pa opet nista, tako da se malo po malo vratilo sve skinuto!
sad sam opet ozbiljnije zapeo i planiram nakon insanity, odradit asylum, pa mozda rev abs ili gsp rushfit!!
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2012 at 11:11
Pozdrav, i tebi,dobro došao,nisam kvalificirani trener pa zato sacekaj odgovor,ali mogu ti preporuciti da svakako ubaciš trening sa utezima girje toplo preporucam vježbe za cijelo tijelo kako bi se potaknuo metabolizam,imaš dosta viška kilograma mislim da ne bi trebao pokušavati trcati a ne znam da li ti treniranje insanity-a radi pritisak na zglobove.Cucnjevi,zgibovi,military press,burpees za kondiciju.
Prelistaj forum ima jako puno korisnih savjeta,takodje dio sa jelovnicima dobro prouci jer za postizanje rezultata treba srediti prehranu,i ne zaboravi da je najkvalitetnije posavjetovati se u živo sa trenerom,koji kada te vidi prepoznati ce odmah slabosti i nepravilosti tijela te preporuciti program.


Edited by Igor - 07 Veljaca 2012 at 11:19
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2012 at 11:39
Ako se mozes strpit malo Dadac, radim neke preinake na svom webu pa kad zavrsim ti javim. Na njemu imas sve potrebno i sta je najbitnije isprobano i daje izvrsne rezultate. I sve mozes radit kod kuce. Pozz
Back to Top
dadac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2012
Location: doma
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dadac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2012 at 11:56
Hvala igor,

imam dosta kg, ali to fizicki ne izgleda pregrozno na meni!
krupnije sam gradje i nitko mi jos nije procjenio kilazu koju imam, svi se cude kad kazem koliko sam stvarno tezak!
nemam problema sa zglobovima, koljenima i ledjima,  vjerojatno je to ostalo od aktvinog bavljenja rukometom!
nabavio sam i ja girju od 10kg (znam da bi trebalo biti 16kg pa na vise) tj, dobio za rodjendan! odlicna je stvar, vjezbao sam i s njom jedno vrijeme!
nekako mi odgovara insanity, jer ne brienem o kilazama, ponavljanima i programima, nego pustim dvd i vjezbam!
sto se tice prehrane, puno sam citao po razno/raznim forumima i naskidao se recepata, obroka, pripreme hrane i dosta toga prakticiram.
izracunao sam da mi je bazalni na cca 2800kcal (8 sati stolice i kompjutera) + insanity cca 600kcal =cca 3400kcal dnevnog unosa , a pojedem dnevno cca 2500-2600 u 5-6 obroka. koristim i software za pracenje unosa/potrosnje kalorije, tako da dosta toga imam pod kontrolom! znam i da unosim previse ugljikohidrata (cca 280g) i radim na tome da to smanjim.
trenutno na insanity 4tj i vaga kaze 4,5kg manje, a metar -3cm na trbuhu.
htio bi raditi i p90x, ali jednostavno nemam gdje montirati stangu za zgibove (zivim u stanu, sugavi stokovi Smile  ), ali smislit cu ja vec nesto pa cu probati sa time, a za sad ostajem na ovim programima di ne trebam rekvizite!

Back to Top
dadac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2012
Location: doma
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dadac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2012 at 12:02
Originally posted by extremefit extremefit wrote:

Ako se mozes strpit malo Dadac, radim neke preinake na svom webu pa kad zavrsim ti javim. Na njemu imas sve potrebno i sta je najbitnije isprobano i daje izvrsne rezultate. I sve mozes radit kod kuce. Pozz


Tnx, imat cu to u vidu!! Smile

ja sam imao super rezultate s ovim vjezbama kaj sam stavio link u prvom postu!
i rezultati od insanity su bili ok!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.