New Posts New Posts RSS Feed - Depiliranje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Depiliranje

 Post Reply Post Reply
Author
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Depiliranje
    Posted: 13 Rujan 2007 at 19:23
dal moze neko nest prelozit, imam dosta veliku sumu na prsima i ledjima pa sam planiro mal da je skinem na terajno, a ne da mi naraste jos veca za koji tjedan, dal mi mozete sta ptredlozit? ocu da mi vise dlake ne rastu jer se ni sam nemogu prepoznat, a kad se vidim pred ogledalom ukenjam se od straha jer mislim da je to neki "prasodlak"... 
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 23:25

Imas vise mogucnosti. Jedna je trajna depilacija koja bome kosta, pogotovo ako se radi o vecoj povrsini. Za to treba malo prosurfati po stranicama kozmetickih salona, dermatoloskih ordinacija mozda. Nemam iskustva s tim.

Drugo je cupanje neke vrste, vosak ili egipatska depilacija. Svakako naci pouzdan kozmeticki u kojem bi to radio da te ne zaribaju. Bolit ce, necu lagati, bolit ce jako prvih par puta, tim vise sto imam filing da su prsa i ledja osjetljivija od nogu (di imam iskustva). To ce ti dosta prorjediti i oslabiti dlake ako budes uporan. Nije trajno, ali jedino sto sigurno ne pogorsava situaciju i ne mora se raditi jako cesto.

Good luck, slobodno pitaj ak te jos kaj zanima

Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 23:45
au covjece, pa moc cu uvalit nekom da je to tepih ako ce mi s voskom radit :)
ok hvala ti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.