New Posts New Posts RSS Feed - Journal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Journal

 Post Reply Post Reply
Author
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Journal
    Posted: 13 Rujan 2007 at 15:14

bilo bi zgodno kada bi postojala sekcija foruma u kojoj bi svatko mogao otvoriti thread s opisom svojeg trenutnog plana treninga i plana prehrane, pa da se novi korisnici, a i ostali, mogu informirati....

npr. da otvorite pod-forum i u njemu svaki korisnik ima pravo na jednu temu - naslov teme bi bio nick korisnika - i unutra bi preko "edit" gumba korisnik mogao update-at svoje informacije

eventualno bi se onemogucilo reply-anje na te teme kako bi se zadrzala preglednost...

sta mislite o tome?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 23:57
Sime,

ideja je zanimljiva no nekako mi nema smisla ukoliko ne postoji mogucnost komentiranja na odredjeni program.

Odnosno uz komentiranje lako se ukazuje na greske i lako se predstavi kvalitetniji program.

Ajde jos malo razradi ideju pa se javi
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 13:28
Mozda da se odvoje teme, u jednoj da budu samo ti programi treninga i prehrane svakoga forumasa, a u drugoj komentari.

Jer šime je dobro rekao, ako se to sve bude komentiralo u jednome ispast ce velika zbrka i nece bit pregledno

Iako mozda i ne bi ni tako bilo lose, pogotovo ako ce svaki forumas imati svoju temu posebno
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 15:03
Journal sekcija je postavljena.

Ocekujem komentare, pohvale ili kritike 


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 22:12
ideja mi se svidja 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2007 at 22:28
Htio bi potaknuti sve koji imaju uvjete za pokretanje dnevnika (preko 80 postova) da krenu sa pisanjem.

Stoga otvorite svoj dnevnik i u njemu nam predstavite svoje treninge, plan prehrane, nekakva zanimljiva iskustva, svoje savjete ...

Ajmo svi na posao


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2007 at 01:23
 hm.. otvorih svoj dnevnik i napisah nesto i sad mi najednom se pojavili neki ludi znakichi i ja bi htjela to uredit-sredit i vidim ne moze se  kao ni odgovorit tj napisat nastavak, pise mi da nesto kao neam prava ili tako nesto.. a koliko sam vidjela pravilo je.. Trenutacno postoje ogranicenja pri otvaranju tema odnosno samo registrirani clanovi koji imaju preko 80 postova mogu otvarati teme.
hm.. kako onda..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2007 at 01:40
Hej

Odgovaranje tj. pisanje nastavaka ti je sad omoguceno.

Editiranje nas zasad nesto zeza - probat cemo to rijesit uskoro.

 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 21:17
Edit opcija na dnevnicima je sada u punoj funkciji.

Imali smo sitni problemcic koji je sada rijesen.

Sada mozete krenuti agresivnije s dnevnicima


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2007 at 16:07
Sta je sa tim dnevnicima -> jedino theia i ja pisemo dnevnike.

Sta je sa ostalima? Sime, ive_ri, crystal planet, just a girl i ostali...

Navalite svi na dnevnike i napisite nesto!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2007 at 16:52
  tako je!!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 23:24
evo ja obecavam da cu krenut s pisanjem, nije me dugo bilo, al eto me nazad
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.