New Posts New Posts RSS Feed - proteini za gubljenje masti(sala)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteini za gubljenje masti(sala)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 16:45
ono sto sam ti preporucio je za oporavak imunitet ipostizanje definicije-zategnutosti!l karnitin kao navodno daje energiju iz te masti sto topi! UNIVERZAL ANIMAL CUTS  ekstra sagorevac,ali se mora i ishrana srediti naravno!  i od tih prirodnih suplemenata nista nije stetno!
 

Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 21:22

Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

ono sto sam ti preporucio je za oporavak imunitet ipostizanje definicije-zategnutosti!l karnitin kao navodno daje energiju iz te masti sto topi! UNIVERZAL ANIMAL CUTS  ekstra sagorevac,ali se mora i ishrana srediti naravno!  i od tih prirodnih suplemenata nista nije stetno!
 
 

mislim da se u ovim postovima poprilicno vrtimo u krug.prica bez kraja.......znam dobro o kojim proizvodima govoris,vidim te bocice i kutije svaki dan,vjeruj mi,navratimo cesto u tu radnju koja je tik uz teretanu,nekoristim ih jer nemam potrebe za tim,jako skupe stvari  magnet za osobe zeljne brzih rezultata,proizvodjac udara na psihu covjeka ,

KOMERCIJALNI proizvodi,koji je bolji sagorijevac,koja tvrtka ima bolju propagandu,sta to taj extra sagorijevac sagorijeva extra,sagorijeva dzep i nista drugo,mozeli on sagorijeti nesto ako sam u nekoj skromnoj aktivnosti,,,

nemoze,,moram se dobro oznojiti da bi on bio efikasan,korigovati ishranu,,ako sam to vec sve uradio (korigovanje prehrane kao i intezivan trening)koji ce mi onda vrag taj extra sagorijevac,,,,ma prazna prica,,,ipak mislim l-carnitin je klasik,DALEKO NAJPOZNATIJE IME  ,,,,,nesto poput  AC/DC u musici...

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 21:39
pare na glutamin i bcaa nisu bacene vrede svaku paru!normalno je da mora zesce da vezba ali sgorevaci ce mu pomoci dosta u tome! nacicu tekst sa l-karnitin pa cu ti poslati da vidis!
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 22:06
Originally posted by Theia Theia wrote:

 

Sjetim se samo Oprahe kako je u jednoj emisiji rekla:

- Vjerujete, nema magicne tablete za mrsavljenje! Da ima, JA bih je vec kupila!

 

 

LEGENDA ovog foruma je sve rekla sa ovim gornjim postom...

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 22:14
Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

pare na glutamin i bcaa nisu bacene vrede svaku paru!normalno je da mora zesce da vezba ali sgorevaci ce mu pomoci dosta u tome! nacicu tekst sa l-karnitin pa cu ti poslati da vidis!


Znas u cemu je problem - kad ljudi u samom pocetku mrsavljenja / vjezbanja nahrle na hrpu suplemenata i u njima traze rijesenje problema - ako kojim slucajem ne uspiju krivit ce suplementi ili ce jednostavno povecat 'dozu' i ocekivati da ce nesto postici. E tu se sve krivo postavlja.

Suplementi nisu ti koji omogucuju mrsavljenje vec disciplinirana zdrava prehrana i kvalitetan trening. Nikad suplemente ne smijemo stavljati ispred toga i ako dobro poslozimo prehranu i napravimo kvalitetan trening, suplementi tipa bcaa i razno raznih sagorivaci masti nam prakticki ni ne trebaju. Jedino sto postujem i podrzavam od suplemenata je whey protein koji je potreban poslije treninga a ovo sve drugo je prakticki nepotrebno.

Rekreativki koja zeli smrsaviti treba dati do znanja da se pravilnom prehranom i treningom mrsavi a ne hrpom suplemenata - jer onda tu dolazi do 'poremecaja' vrijednosti i tu nastaje problem -> kao sto sam vec gore napisao.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 23:43
Brate slazem se sve sa tobom,ali zavisi ko sta hoce i koji mu je cilj naravno i nema svako iste potrebe!neko radi vise neko manje ako me razumes!Slazem se da whey,glutamin bcaa ne vrede bez pravilne ishrane,pravilna ishrana je na prvom mestu pa sve ostalo!sama ti rec kaze "DODACI ISHRANI" znaci nema napretka od tih preparata ako ne napravis kvalitetnu ishranu! imao sam par drugara koji su samo pili preparate a ishrana nula i naravno sta se desilo nista,kreatin malo navukao vodu i otisao cim je uzeo zadnju mericu!po meni whey je odlicna stvar ali samo posle treninga jer je organizmu potrebno brzo svarljiv protein zajedno sa ugljeno hidratima!a u toku dana najbolje je organizam terati da izvlaci proteine iz cvrste hrane!znaci ok je whey uzeti odmah nakon ustajanja kad je organizmu potrebno pothitno ogroman priliv amino kiselina ali sto bi to radio kad ujutro mozes uzeti cvrst obrok a whey posle kao dodatak ishrani a ako se ima whey-a dosta moze se piti i vise naravno! usput ujutro i posle treninga najbolje je piti protein cist izolat npr ISO SENSATION93%-ULTIMATE NUTRITION perfektan proteina!No vratimo se na glutamin i bcaa ,to su odlicni proizvodi koji se koriste na duge staze i itekako moze se videti napredak od njih naravno uz adekvatnu ishranu i "JAKIM TRENINGOM"treba to probuditi u sebi!glutaminu treba malo duze vremena da pocne da deluje ali kad pocne bcaa takodje!znam dosta ljudi koji bez glutamina nece da vezbaju,nisam verovao ali je stvarno tako!ZNACI NE MOZES OCEKIVATI OD SUPLEMENTA DA NAPRAVE OD TEBE ZVER AKO SE TI NE HRANIS DOBRO,NE SPAVAS DOBRO,NE TRENIRAS JAKO,NE ODMARAS-ZNACI AKO TI JEDNA OD OVIH STAVKI FALI "NEMA NAPRETKA-OVAJ SPORT TRAZI VELIKO ODRICANJE I PUNO TRUDA I OVAJ SPORT JE NA DUGE STAZE!NEMA NISTA PREKO NOCI!Znaci daj sve od sebe i videces kako suplementi deluju!I DRZI SE PROVERENIH PROIZVODA WHEY,KREATIN,AMINO KISELINE,GLUTAMIN I BCAA!         & nbsp; ZNACI:ODMOR+ISHRANA+SUPLEMENTI+TRENING=OPORAVAK I MISICNI RAST! sve najbolje za ovaj forum!
 

Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.