New Posts New Posts RSS Feed - Za EU ili protiv?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Za EU ili protiv?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2012 at 17:59
Originally posted by zika zika wrote:

Kako bilo da bilo, svi cemo morati kao i sada - truditi se, obrazovati i raditi da bi preživjeli. Bolje da smo unutra, pa neka se neke promjene u sustavu dešavaju.

zika, kakav je to novi profile pic? 
Mi bi pravu ziku na profile slici.. Tongue
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2012 at 19:01
Probajte pustiti vodu iz slavine! Med i mlijeko! Hvala Europo! :))LOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 03:10
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


zika, kakav je to novi profile pic? 
Mi bi pravu ziku na profile slici.. Tongue
slazen se Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 10:36
Originally posted by zika zika wrote:

Bolje da smo unutra, pa neka se neke promjene u sustavu dešavaju.


Meni tu nešto smrdi otkad je krenulo s tim, i to jako.....a osjecaj me rijetko vara Smile Mislim da ce od ovoga najviše profitirati oni koji i inace najviše profitiraju od svega jer i rade sve za sebe (ne samo naši, mislim na sve, od onih najvecih do najmanjih) - pa ne mislite valjda da rade za to da ljudima bude bolje Wink. Sami su nas doveli u situaciju da se nema izlaza i onda ljude uvjerili u to, cak i da ga ima. Iskreno se nadam da cu jedan dan priznati da sam bila u krivu....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 10:45
Završilo, ali sam protiv, nema nam kaj bit bolje, nitko nam nece poklanjati novce i pomagati nam da se sredimo, aki si sami kao drzava nismo u stanju posloziti stvari nece nam ih nitko drugi sigurno posloziti, samo se bojim da cemo imati vece obaveze, restrikcije i davanja prema van i nista drugo.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 11:20
Oni koji su se uvijek bogatili i žive dobro, bit ce im još bolje, to tako ide.
No, Nizozemska je 6 puta izlazila na referendum i odgadjali su ulazak i onda na kraju ipak ušli, tako da se i ovo odlagalo kod nas godinu npr.mislim da bi bilo sasvim svejedno kad je sve vec dogovoreno, sve je vec ucinjeno u tom smjeru.

Ja sam isto skepticna oko puno toga. Pola toga se taji još uvijek... Pa vidi se po ljudima kad ih više od polovice nije niti izašlo na referendum, a mogli su jasno reci što misle. I kad se da šansa da kažu, ne žele. Za to nemam uopce komentara
Jedan od argumenata:


Al opet, ne želim se zamarati pljuvanjem, to mi u mom napretku apsolutno nece ništa pomoci, a bogme ni u vodjenju posla u firmi. Radim u privatnom sektoru, tako da cemo još vidjet kako ce se sve odraziti na to. Treba uzimat promjene kako dolaze i pokušat ugrabit najviše. Ionako mi je puna kapa politike...
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 11:22
Originally posted by zmaj zmaj wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

zika, kakav je to novi profile pic? 
Mi bi pravu ziku na profile slici.. Tongue

slazen se Wink




Danas je dan komplimenata, to zato pitate ili?   

LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 11:59


Originally posted by zika zika wrote:


Pa vidi se po ljudima kad ih više od polovice nije niti izašlo na referendum, a mogli su jasno reci što misle. I kad se da šansa da kažu, ne žele. Za to nemam uopce komentara


Istina, ali mislim da je to najviše radi ovog što si rekla:

Originally posted by zika zika wrote:


No, Nizozemska je 6 puta izlazila na referendum i odgadjali su ulazak i onda na kraju ipak ušli, tako da se i ovo odlagalo kod nas godinu npr.mislim da bi bilo sasvim svejedno kad je sve vec dogovoreno, sve je vec ucinjeno u tom smjeru.


Ljudi su se pomirili s tim.

Pitam se što bi bilo da je bilo ne - ali mislim da bi to bilo isto kratkotrajno odgadjanje, natjerali bi nas prijetnjama na da :)  Glavno da je svaki penzioner koji je došao glasat rekao da je to za nas mlade - eto odlucili su oni za nas kad mi ne možemo za sebe :)

Ma ne zamaram se ni ja, ali zbog svog tog ljudskog nezamaranja i mogu radit od nas što žele...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 12:49
Iskreno nisam bio za EU i glasao sam protiv jer nece nam se dobro pisat, oni su samo cekali da nas dobiju a sad ce radit što god žele s prirodnim dobrotama (šuma, voda, more itd...) a male gospodarstvenike ce ugasit jer ce im nabiti takav standard kod mehanizacije da to ovi nece moci novcano izdržat i šta onda ceš radit u stranoj firmi a novac ce se opet slijevat u drugu zemlju!

Po mom iznijeli su samo neke dobre strane EU a nitko nije pokazao onu drugu stranu!!!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 16:44
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

zika, kakav je to novi profile pic? 
Mi bi pravu ziku na profile slici.. Tongue

slazen se Wink




Danas je dan komplimenata, to zato pitate ili?   

zato sta dobro izgledas eto zastoBig smile
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 17:55
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

zika, kakav je to novi profile pic? 
Mi bi pravu ziku na profile slici.. Tongue

slazen se Wink




Danas je dan komplimenata, to zato pitate ili?   


Tako je, dobro smo raspoloženi pa dijelimo komplimente.. Big smile
Ona prethodna slika je bila dobra, ova mi nekak ne sjeda..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 17:57
Originally posted by zika zika wrote:





Vidio sam ovaj video, samo pokazuje pravo stanje i situaciju u HR.. korupcija, mito i manipulacije.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.