New Posts New Posts RSS Feed - Hvala Fitness.hr
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hvala Fitness.hr

 Post Reply Post Reply
Author
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hvala Fitness.hr
    Posted: 19 Sijecanj 2012 at 11:27

  Pozdrav,zovem se Igor,kronoloških 35god.,i zahvaljujem se trenerima ovdje koji su bez naknade podjelili svoja znanja,zahvaljujuci vama skinuo sam 10Kg.

Prosle godine moj jelovnik izgledao je ovako:

Dorucak - (cca 11:00)- pomfri,meso,salata,kolac

Rucak    - (15:00) - pizza,velika mexicana,sa dodatnim kiselim vrhnjem

Rucak2   - (18:00) - pizza ili pasta sa mesnim prilogom,dva kolaca ili cokolada cijela

Vecera  -   (23:00) - pizza

Visok sam 1,80m i mogu da se pohvalim da sam takvim jelovnikom u 7 mjeseci dosao do 102Kg , 27.11.2011 ponovo sam vratio se u teretanu,danas brojim 92Kg,cini mi se da je tu stalo vec neko vrijeme.Prehranu sam poslozio na 5 manjih obroka dnevno i zadnji obrok zakljucno sa 19:00h (posni sir sa snitom razenog kruha)

Kako mi je najblizi fitness centar udaljen slabih 45Km u jednom smjeru opremio sam se sa girjama 2x16kg,2x28kg i sa olimpijskom sipkom 1,50m sa 50Kg utega,vijaca.Nemam problema sa disciplinom sto se tice vjezbanja kod kuce.Vjezbe iskljucivo sa cijelo tijelo,meni najdraze tursko dizanje,mrtvo dizanje,cucnjevi i bent press i sve varijacije sa girjama koje sam vidjeo ovdje na web stranici.Od dodataka prehrani koristim whey,cla i riblje ulje.

Cini mi se da je vec neko vrijeme kilaza stoji na 92kg,nekada sam trenirao aktivno u teretani,prekinuo sam iz meni nejasnih razloga,snaga nije ni danas problem kod mene,radim nabacaj i izbacaj sa 28kg girjom,sklek na jednoj ruci nije predstavljao problem, ali gubim snagu kada se trazi vise ponavljanja.

Sa 102kg napravio sam,vjerujem,pocetnicku gresku,isao sam trcati na traku sto je rezultiralo bolom oko kostiju noge i zglobova,tako sam osjecao tu bol,onda sam slucajno naisao na vasu stranicu i shvatio da sam prvo treba raditi vjezbe za noge.

I jos jednom hvala na savjetima,osjecaj da mozes stati u hlace bez da nekakvo meso curi preko njih neprocjenljiv je!



Edited by Igor - 19 Sijecanj 2012 at 11:35
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 12:39
Hvala tebi Igore  što si još jedan  koji dokazuje da vrijeme svih nas ovdje, i na forumu i izvan njega, koje sa guštom ulažemo ima itekakvog smisla Wink

Zanimljiv jelovnik, i ja bi tako LOL Pa nije valjda bilo ovako svaki dan? :)) Uglavnom, svaka cast na volji da tome staneš na kraj, 10 kg je je dosta i prilicno je brzo otišlo pretpostavljam ako si naglo srezao sve loše, uz trening naravno.  Sada tijelo malo stagnira nakon prvobitnog šoka i trebalo bi nešto mijenjati ako želiš nastaviti dalje. Naravno, sve ovisi o tvojim daljnim planovima. U svakom slucaju, bravo Clap
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 19:08

Da to je bio svakodnevni jelovnik,ne znam sta mi je bilo,prije par godina redovito sam trenirao imao sam na svoju visinu 88kg a onda sam prestao,sjecam se ,vjerovao sam da znam jako puno oko treniranja sa utezima,istina je da su cucnjevi i mrtvo dizanje bili veliko NE,trener je bio "neki lik kaj soli pamet".Danas mi je jasno koliko ne znam.

Bez trenera vrlo tesko i odredjene doze inteligencije,tada nisam nigdje vidjeo girje iako sam isao po dosta teretana,prvi put sam vidjeo taj rekvizit kod vas na stranici,i rekoh moram otici do prve trgovine da osjetim kako "lezi" u ruci;ljubav se dogodila na prvo dizanje Smile,obozavam taj osjecaj kod girje da stalno pokusava da vas "izbaci" iz centra ravnoteze pa je tijelo uvijek napeto.Ne zelim da sakrijem odusevljenje girjama,pa tursko dizanje,bent press...ko sretniji od mene.

Poceo sam raditi cucnjeve i mrtvo dizanje jer me motivirala vasa prezentacija istih,a ako imam problem da neku vjezbu ne volim to lako rjesavam;radim je dokle se ne dogodi ljubav :) tj. ne slomim sam svoj otpor prema vjezbi.Cilj je doci opet na nekih 88kg imati snagu i explozivnost,radim i dosta samo sa tijelom "gusterov let" i vjezbe koje rade gimnasticari tzv. L-sit i V-sit.

Jelovnik sam srezao,procitao sam ovdje pa sam samo kopirao,ujutro zitarice sa whey-om,oko 11:00 vocka sa dvije snite razenog kruha i maslaca,rucak oko 14:00 pileca prsa i svjeza salata,oko 17:00 sok od cikle salata sa sirom i vecera 19:00 posni sir i bademi,a nedjeljom je faza punjenja sarmom za rucak konzumirati 4 sarme bez kruha :))




Edited by Igor - 19 Sijecanj 2012 at 22:01
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2012 at 09:54
Bravo za mršavljenje. Nevjerojatno je da ti je pizza bila gotovo cijeli dnevni jelovnik. 

Drago mi je da si to sada promijenio i da si uvidio greške. Vježbaj kod kuce, svaki dan po malo, i ne treba ti ni fitness centar - samo volja, dobra oprema i želja za još boljim rezultatima! Wink

btw. fitness.com.hr je - ne fitness.hr  Tongue


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.