New Posts New Posts RSS Feed - Big Brother
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Big Brother

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2007 at 22:18
 kakva reklaaaaamaaaaaa...
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2007 at 22:52
hm, pa ovaj.. bravo za tessu...

Originally posted by papucarbb papucarbb wrote:




 Voli osjecaj slobode
FORUM



zakaj je onda u bb kuci zatvorena na š00 dana?

Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
papucarbb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote papucarbb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2007 at 02:25
Sex u BB kuci

Na zalost velikog dijela zenske populacije i BB stanarki, cini se kako je Senka (š8) uspjela osvojiti sest godina starijeg Arsena. Mazili su se pod poplunom. 'Odjednom me zgrabio prema sebi i poceli smo se ljubiti. Samo smo se ljubili i ljubili. Žlijezde me bole koliko smo se ljubili', rekla je Senka Martini i Tessi.
Kasnije je pitala Arsena zeli li da mu i dalje dolazi u krevet.
- Ako se mozes probuditi u satu privatnosti, dodji - rekao joj je. Senka je kasnije rekla kako joj je zao da je prestala piti kontracepciju, iako, kaze, zapravo ne namjerava spavati s njim.




Edit:maknut link
 

Edited by Zoki
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2007 at 20:40

Originally posted by papucarbb papucarbb wrote:

Sex u BB kuci

Na zalost velikog dijela zenske populacije i BB stanarki, cini se kako je Senka (š8) uspjela osvojiti sest godina starijeg Arsena. Mazili su se pod poplunom. 'Odjednom me zgrabio prema sebi i poceli smo se ljubiti. Samo smo se ljubili i ljubili. Žlijezde me bole koliko smo se ljubili', rekla je Senka Martini i Tessi.
Kasnije je pitala Arsena zeli li da mu i dalje dolazi u krevet.
- Ako se mozes probuditi u satu privatnosti, dodji - rekao joj je. Senka je kasnije rekla kako joj je zao da je prestala piti kontracepciju, iako, kaze, zapravo ne namjerava spavati s njim.




Edit:maknut link
 
 

Ne kuzim...? Kad je ovaj forum postao BB forum....  

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2007 at 20:42
Originally posted by Theia Theia wrote:

Ne kuzim...? Kad je ovaj forum postao BB forum.... 



Bilo je pitanje od moderatora da li gledate ili ne i koliko vas to zanima prakticki -
a ovaj papucarbb je dosao na forum sa svrhom promoviranja Tesse. -> odnosno spam.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2007 at 20:44

 Pa da, bas, ne kuzim....  HU KEEEEEERZ!!!!!!!!????

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 13:41
da, fakat, zaboli me za tessu
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2007 at 23:49
da su im stavili neke sprave za vjezbanje u kucu onda bi me zanimali,a ovako... 
Back to Top
BlackMagicWoman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BlackMagicWoman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2007 at 10:45

 Ja jadna jedva godisnji dobijem,a kamoli tako par miseci da me nema..

Mislim da su ljudi koji tqamo idu,besposlicari,il su zeljni slave preko noci(nes ti meni slave)

A i nisu bas ajmo priznat cisti u svojoj glavi

ta ja nikad nebi mogla svoju intimu ciloj zemlji dat da upozna

to mi je bolesno sve skupa

mislim da su svi ti ljudi ustvari bolesnici,a mnogi imaju problema sa zivcima koliko sam uspjela skuzit

Žene su uvik nekako nenormalnije,ove sad triba dobro natriskati,jer nisu normalne

A meni je jedino za onog Stipe,di se on tamo nasa neznam...Ne gledam to iz razloga sto mi zenska dizu zivac koliko su bolesne s tim svojim plakanjem,deranjem..i balinima..A i sama sam cura a imam i 25..pa mi sve to skupa djeluje djetinjasto

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.