New Posts New Posts RSS Feed - Raznovrsni trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Raznovrsni trening

 Post Reply Post Reply
Author
malee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Raznovrsni trening
    Posted: 11 Sijecanj 2012 at 11:13
Pozdrav svima!
Trebao bih par savjeta. Naime, bavim se sportom vec više od š5 godina, ali tek u zadnjih godinu-dvije dana intenzivnije posjecujem teretanu. Tu ima raznih programa za masu, definiciju, kardio, itd. Međutim, moj problem je da bi htio s razlicitim grupama mišica postici razlicite stvari.
Tako primjerice s nogama sam zadovoljan, ali bi htio dobiti na eksplozivnosti, oko trbuha naravno izgubiti malo sala koje tu stoji vec godinama, u prsima i rukama dobiti malo na masi. S obzirom da mi se vecina programa tu cini prilicno iskljucivim kako skombinirati vježbe da dobijem željeni efekt i da se efekti pojedinih vježbi ne kose međusobno.
S prehranom sam poprilicno zadovoljan i uglavnom se poklapa sa prehranom koju vecina savjetuje: što cišce meso (piletina, puretina, tuna), posni sir, zobene pahuljice, whey, orašasti plodovi, voce, povrce, zeleni i bijeli caj, itd., a sve to u 5-6 obroka kroz dan.
Visok sam š97 i variram od š03-š08 kg što mi odgovara s obzirom na sport kojim se bavim (vaterpolo) i imam 25 god.

Edited by malee
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 18:25
pozdrav,rjesenje tvojih problema je carobni stapic ili nazovi vidovitog milana za savjetWink
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.