New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za jacanje mišica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za jacanje mišica

 Post Reply Post Reply
Author
FishmaN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FishmaN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbe za jacanje mišica
    Posted: 10 Sijecanj 2012 at 14:50
Ovako, želeo bih da ojacam svoje mišice (Ruke, leđa, noge, trbuh...) i trebaju mi neke vježbe.

Imam š6 god, tip sam Mezomorf što znaci da se lako razvijam i sportski sam tip ;)
Nisam našao tocan program jer svaka vježba se izvodi na spravama, a ja bas nemam mogucnosti ici u teretanu, tako da mi trebaju neke vježbe koje mogu radit kod kuce, bez sprava kako bi ojaco svoje mišice.

Dakle, trbeba mi jedan plan da kroz nekoliko mjeseci mogu izgledat "nabildano", može i plan prehrane :D

Hvala!!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2012 at 14:59
LOL covjece traži po forumu, ili hoceš platiti nekome da ti sve sastavi ( prehrana+trening ) 
Back to Top
FishmaN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FishmaN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 10:28
Omg, vidis da nisam naso tocan trening zato sam i otvorio ovu temu -.-" treba mi samo š plan treninga kako bi ojaco svoje misice i to je to ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.