New Posts New Posts RSS Feed - Prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prsa

 Post Reply Post Reply
Author
tomori View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomori Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prsa
    Posted: 09 Sijecanj 2012 at 03:02
Pozdrav ekipo, treniram radim na masi, ali imam jedan problem sve ide super, ali mi prsa zaostaju za rukama,ramenima i ledjima odnosno za cjeli torzo, pa ne znam sta da radim da prestanem radit ruke i da ih radim svaki drugi tjedan? i dali mi se isplati ubaciti prsa dva puta tjedno? sta predlazete neke intenzivnije stvari za prsa, neke preporuke za vjezbe,serije,ponavljanja hvala :)
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2012 at 10:27
Prsa na masi znaju izgledati slabija nego što jesu , a tek kad se izdefiniraš zapravo vidiš da su ok . Sad je li to u tebe slucaj ne znam ..
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 18:30
ubaci prsa slobodno 2 puta tjedno iman i ja slican problem ka ti svi mi govore je su ti dobra ledja i ruke kad treniran al prsa zaostaju za time tako da ja mislijn isto najintenzivnije to radit,al nemoj zapostavljat druge stvari
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.