New Posts New Posts RSS Feed - što reci...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što reci...

 Post Reply Post Reply
Author
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: što reci...
    Posted: 07 Sijecanj 2012 at 22:06
...koju posluku porati? Big smile

Nakon višemjesecnog citanja odlucih se i ja prikljuciti pa kud puklo da puklo!

Osim što ponekad poželim podijeliti svoje iskustvo s ekipom koja razumije radost kada uspiješ napraviti svoj prvi zgib ili kada povecaš težinu pa makar i za 2kg, jedan od razloga moje registracije je i moguce oživljavanje natjecanja Fit u 90 dana. (moja omiljena tema)

Masu sam nabila, sad još i postova da nabijem i nadam se da cu se moci prijaviti. Big smile

Ne bavim se nekim posebnim sportom vec imam neke svoje faze ovisno o godišnjem dobu i trenutacnom raspoloženju.
Ponekad sam u Foresst Gump fazi, ponekad rolam dok mi tockici ne otpadnu, ponekad preskacem vijacu dok ne propadnem....

Trenutacno sam u fazi hibernacije. Big smile
(barem što se teretane tice jer mi je posao, iako unapređivac prodaje tako gordo zvuci, zapravo cista fizikalija pa nakon što dođem kuci jedino što mogu je istegnuti zgrcene mišice da bih se mogla ispraviti u svoja cijela š62cm)

što još reci?

Žena, 34 godine i ako netko nije skontao moj suptilni hint u imenu, iz Osijeka sam. Big smile

Pozdrav svima!!





Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.