New Posts New Posts RSS Feed - Grejp da ili ne ??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Grejp da ili ne ??

 Post Reply Post Reply
Author
Cofaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cofaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Grejp da ili ne ??
    Posted: 07 Sijecanj 2012 at 21:49
Pozz ekipo evo javljam see nakon dužeg vremena..:D Danas sam bio u Kauflandu i vidio grejp da je akciji 6 kn pa ga planiram kupiti pošto znam da je zdrava namirnica. Zanima meee da li je dobar u detoksikacijskoj dijeti pošto planiram ici na nju nakon ovih Božicnih praznika jer me ova junk prehrana skoro izludila.. U fazi sam definicije treniram nogomet ( trenutno je stanka) i imam kombinirajuce treninge u teretani i cardio po danu oko 6 km..Hvala puno..
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 14:49
Imaš Google pa malo procitaj o grejpu a opet ne vidim razloga zašto ga ne bi valjalo jest!

Ajde šuti tamo i treniraj kao lav, tad ni koji junk na tvoj metabolizam i aktivnosti koje imaš nece zasmetat
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 18:21
slobono jedi grejp,al nemoj sad pretjerivat 2 dnevno sasvim dostaWink
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.