New Posts New Posts RSS Feed - Glukoza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Glukoza

 Post Reply Post Reply
Author
Awelorn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Awelorn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Glukoza
    Posted: 05 Sijecanj 2012 at 11:53
Pozdrav.Svima sve najbolje u novoj godini!!

Odnedavno sam poceo vjezbati,radim po P90X programu.Jednostavno taj program mi odogovara s obzirom na obaveze.Dosta pise o njemu po internetu ali da napomenem radi se o vjezbanju svih djelova tijela.Vjezbam 5 do 6 puta tjedno.3 dana su vjezbe s utezima 2 je cardio.Cilj mi je malo izdefinirati misice i rijesit se trbuha.Inace š80 visine,84 kile.Prehrana mi je sredena,mada i tu ima mjesta za napredak.Koristim Multipowerov š00% whey protein i to iskljucivo jednom dnevno odmah nakon treninga.Moje pitanje je o glukozi naime u dm sam kupio 500g pa me zanima koliko tocno toga treba staviti u shake? I dali je to meni stvarno neophodno ipak je secer.Takoder dali da stavljam glukozu u shake i nakon cardio treninga?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 12:10
Svi uzimaju dekstrozu nakon treninga tako da ne brini.. Ovisno o intenzitetu treninga, ali vjerujem da ti je 40-50g dovoljno. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Awelorn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Awelorn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 17:47
Sta i nakon cardio treninga? btw mi mozes malo pojasnit zasto
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 20:10
Originally posted by Awelorn Awelorn wrote:

Sta i nakon cardio treninga? btw mi mozes malo pojasnit zasto


Nakon kardio treninga ne.. Pa jer s utezima i HIIT treningom se trose rezerve glikogena u misicima, i to je potrebno nadoknadit odmah nakon treninga kako nebi doslo do katabolizma..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.