New Posts New Posts RSS Feed - Whey Protein - kupovina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey Protein - kupovina

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:00
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

 
ha cuj, blago tebi. meni sve dosadi i kaj onda da radim. hehe vi kojima ne ste rijetkost i bolje cete proc novcano. ja cu si kupovat svakih 8 dana do svaka 2 tjedna paketice od 500g Weiderovog Whey Golda za 130-ak kn, imam tu u Sheratonu. ako se odlucim za taj. a najbolji je Optimum Nutrition! Big smile on ima pakete od 900g. nemrem se odlucit sad Big smile
nikad cula za Dymatize. kaj je dobar?


Meni super...mislim, onak Rich Chocolate Flavour. Mislim da je to dovoljno, need I say more? xD
Ima na webshopu, plavo crna kutija, skuzit ces odmah
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 00:14
bum pogledala, thanx. Smile obožavam cokoladu, da da. trenutno mi dosta preko glave coko okusa zbog ovog MVP-ovog Chocolate Muffins okusa. sam da ga potrošim! ali odlucila kupiti iskljucivo ili Optimum Nutrition ili Weiderov koji mi pred nosom u gymu, jer su ipak najpoznatiji pa... Smile
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 02:50
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

pa kao i uvijek po principu ekonomicnosti veca kolicina - manja cijena. ali ja nikad više... neznatno jeftinije, s obzirom na dosadu jednog te istog svaki faking dan 2 mjeseca! LOL

koja si ti fina guza, pa onda uzmeš neutral whey i sama dodaješ arome i dobiješ okus koji želiš i nema šanse da dosadi Smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 03:02
haha, nisam to znala prije! hvala Big smile a di nabavit arome?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 03:05
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

haha, nisam to znala prije! hvala Big smile a di nabavit arome?

ajd da i ja ženi objasnim di uzet arome LOL ne znam, wild guess, možda na dijelu supermarketa di drže sve one pi*darije za kolace LOLBig smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 03:12
hahahhahahah! nikad koristila ni mama, a kamo li ja, arome za kolace LOL (samo prirodno Tongue) ma neka, valja sve probat pa i razlicite proteine, proizvodjace, arome
i hvalaaa Smile
 
sram me koje sam imala za probu prvi put s vrijednostima blizu gaineru i još u to umiksavala bananu! kasno navecer. LOLLOLLOL


Edited by LolitaInChains - 31 Svibanj 2012 at 03:12
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:48
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

sram me koje sam imala za probu prvi put s vrijednostima blizu gaineru i još u to umiksavala bananu! kasno navecer. LOLLOLLOL

svi smo griješili sa suplementima u pocecima LOL
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 15:12

LOL

najbitnije da se od tog nismo udebljali! meni cak bili rezultati ok.
Back to Top
Chof View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2012
Location: Zagreb, Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chof Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:20
Znaci najbolji proteini u trgovini koja je otvorila poslovnicu u Brežicama. Živim u ZG, sjednem na bicikl i zapicim do Brežica i natrag taj cas, još mi to dodje i kao dobar trening, a uštedim i na kešu :)

Rokam ove Optimum Nutrition od negdje 2mj i odlicno mi pomažu. U super sam formi i sve 5 sam kaj sam sad opet tetkica kad sam strgo rame na treningu pa nemrem onak jake treninge radit :P


Edited by Zoki - 22 Rujan 2012 at 12:47
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.