New Posts New Posts RSS Feed - vježbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vježbanje

 Post Reply Post Reply
Author
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vježbanje
    Posted: 27 Prosinac 2011 at 07:07
pozz
imam jedno pitanje
pošto vježbam da dobijem na masi zanima me kako da maknem potkožno salo sa trbuha,koliko vec vježbam trbuh mi je ko da pijem pivu non stop,kako stanjiti trbuh,i zanima me dal je moguce ako pijem whey za masu da uzmem neki preparat za smanjivanje sala...neki burner..jel to moguce ili nije ako znate nekako da mi pomognete,lijep pozdrav
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 13:29
nije moguce,ako ces masu nemozes gubit salo
Back to Top
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 14:45
a daj mi pomogni onda,kako da skinem to salo sa trbuha jer me to najviše smeta,izgledam ko da jedem sve i svašta a gledam na hranu koju da jede,ostavio se svih slatkiša i salama i kruha a trbuh i dalje ima sala....
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 15:41
kolika ti je visina i tezina? sta se tice sala na stomaku to je najteze viruj mi znan po sebi nikad ga nisan skroz skinija,i sad ga iman iako ja iman š78 i 78-79kg al eto vec godinu dana skoro pa netreniran.sta se tice sala na stomaku najbolje je bit na low carbs dijeti opcenito na definiciji,e sad ako imas malo kg kad odes na tu dijetu imat ces jos manje pa neznan koliko se isplati,kontrola UH ,LI kardio i povremeno HIIT trening,mozda ti neko nadoda jos koji pametan savjetWink
Back to Top
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 23:03
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

kolika ti je visina i tezina? sta se tice sala na stomaku to je najteze viruj mi znan po sebi nikad ga nisan skroz skinija,i sad ga iman iako ja iman š78 i 78-79kg al eto vec godinu dana skoro pa netreniran.sta se tice sala na stomaku najbolje je bit na low carbs dijeti opcenito na definiciji,e sad ako imas malo kg kad odes na tu dijetu imat ces jos manje pa neznan koliko se isplati,kontrola UH ,LI kardio i povremeno HIIT trening,mozda ti neko nadoda jos koji pametan savjetWink
pozz
visina mi je š85 cm,a težak sam 92 kile...i sada neznam kako da vježbam i treniram za masu a da mi ne raste trbuh primijetio sam da mi je poceo smetat kad sijedim i radim trbušnjake onda znaš kako mi izgleda,a prehrane sedržim najviše...treniram svaki dan svoju mišicnu skupinu
pon-prsa
uto-ruke
sri-ramena
cet-leđa i
pet-noge
jel mi moreš reci kako možda da treniram drugacije što se tice trbuha,ili imaš kakve vježbe a da se topi salo sa trbuha,vjerujem da imaš više znanja od mene...koji sam pocetnik,može se reci tako
lijep pozz
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 23:38
a salo na trbuhu se ne topi vjezbama nego s prehranon,a misici na trbuhu se ucvrste s vjezbama,a cujes bez definicije nema ni ravnog trbuha to je tako,radije napravi neki kvalitetniji trening 4 puta tjedno, npr. ledja-biceps 2.prsa triceps3.noge. 4.prsa ramena ili neku slicnu kombinaciju, ili upper lower ako oces,malo proguglaj po netu ima treninga svakakvih koliko oces,bitno da ti pase a da je nesto ok...
Back to Top
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2011 at 06:45
pozz
aj pogledam ali zamolio bih te ako budeš imal vremena da mi napišeš ti neki trening i ako bi mi mogao napisati neki plan prehrane otprilike,kako bi trebao izgledati da mi se ne lovi salo i mast...za sada idem 5 puta tjedno u teretanu,mene buni to što jest a što ne...pošalji na pp...


Edited by Jack Sparrow
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.