New Posts New Posts RSS Feed - ozljeda???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ozljeda???

 Post Reply Post Reply
Author
realiti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote realiti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ozljeda???
    Posted: 08 Rujan 2007 at 19:25

trcim i po 5 puta tjedno, to me opusta, ali u zadnje vrijeme kada dodirnem podrucje ispod desnog lista-na nozi osjecam bol. jesam li se preopteretio ili? dali postoji nesto za zglobove nakon opterecenja, neka krema ili mozda andol300-to sam negdi procita?

pozdrav svima!

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 10:18
 Postoji puno krema, imas one koje se nanose prije treninga i sluze za dodatno zagrijavanje odredjenog dijela tijela, kao npr. deep heat, a ako bol vec postoji onda mozes koristiti voltaren kremu ili gel, polar ice i sl. ovisno o uzroku boli, a mozes i popiti andol 300. Medjutim nije poanta tih krema i tableta da ti izazivas bol i onda to mazes kremama i pijes tablete, ti ako treniras moras prije svega obratiti paznju na prevenciju. Znaci izabrati dobru obucu, trcati po mekanoj podlozi i obavezno se istezati poslije svakog treninga. Sada izbjegavaj trcanje dok bolovi ne prodju.
Back to Top
realiti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote realiti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 11:28

imas pravo, malo cu odmoriti sto se trcanja tice.

ako jos netko ima neki savjet...

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 22:54

Ako se radi o zglobu, preporucam Arnika gel od Dr. Theissa za olaksanje. Imala sam problema sa skocnim zglobovima i ovo je najbolja mazalica koju sam probala. Svi ovi "deep"-ovi i "polar"-i mu nisu ni do koljena bili. Oni bi ublazili bol, ali brzo prestaju djelovat, barem meni. Arnika gel se brzo upije i ocito "radi" i unutra.

Dobro, pitanje je koji je pravi uzrok tvoje boli, dal uz bol imas i nateceno sta itd. A i svakom nesto drugo pase, no mozes uvijek probat.

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 10:47
i ja sam imala problema sa skocnim. najvise mi je pomogao steznik.. samo navuces i  dost olaksava trcanje il hodanje. ja imam onaj od scholla  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 16:31
 Hm..koliko sam ja skuzila..njega ne boli skocni zglob nego aholova tetiva....ili skroz donji dio tricepsa...mislim da bi napisao da ga boli skocni zglob ili glesanj ili nesto... Po meni je moguce da je samo istegnuo misic..ili zbog nacina trcanja da jednostavno ima upalu tog misica sto najvise osjeti na donjem dijelu...tako se meni cini.... probaj sa istezanjem, (prije svakog trcanja;)) mozes i popiti andol...a ok su i ti gelovi... ali zapravo se slazem sa onim sta je rekao fitnesshr, mozes puno toga mazati i sli kada boli,....ali bitnije je prevenirati... preporucam isto mirovanje dok se ne smiri upala... Pozdrav;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.