New Posts New Posts RSS Feed - Eto i moje price...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Eto i moje price...

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2012 at 09:21
Medalja za zasluge :)

SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2012 at 17:04
Svaka cast! Samo nastavi jesti kako ti odgovara, kad vec daje rezultate. Imao bih par primjedbi na izbor vježbi i tako cesto kompliciranje treninga, ali nema potrebe da to radim jer stvarno treba respektirati svakoga tko je odlucio dignuti guzu iz trosjeda i napraviti nešto sa sobom. Zato, još jednom i stvarno - svaka cast!!
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Annabel Lee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Annabel Lee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2012 at 17:21
hvala decki ;)

u medjuvremenu je otišla još jedna kilica :)

btw, Saša? slobodno ti reci šta misliš da nije dobro :)

i sorry šta ovako kasno odgovaram, ispiti na faxu su stegli pa rijetko tipkam :( al dok god imam vremena za vježbanje - nije bed ;)
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2012 at 19:27
Nisam ljubitelj izolacijskih vježbi. Jednostavno ne vidim prednosti u izvodjenju takvih vježbi, osim ako se netko bavi bodybuildingom, a pogotovo kad je cilj redukcija masnog tkiva. Treninzi traju krace i efikasniji su kad se rade vježbe poput sklekova i cucnjeva, a umjesto raznih odrucenja/predrucenja za ramena bolje je odraditi potisak.
E sad, ti vec radiš takve vježbe koje sam naveo kao odgovarajuce za tvoje ciljeve, pa ako uživaš u dodatnom radu s malim bucicama - samo naprijed. Kao što sam prije napisao, poštujem svakoga tko radi nešto za sebe i nema potrebe da svi radimo baš ono što najviše ima smisla s nekog funkcionalnog stajališta. Uostalom, nemam nikakve garancije da sam baš ja u pravu :)
Samo ti i dalje uživaj u treningu i želim ti puno uspjeha u daljnjem radu. Najbitnije je da si ti našla nešto što te ispunjava, pa bio to aerobic, tae bo, crossfit ili vožnja bicikle. Bitno je da funkcionira.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.