New Posts New Posts RSS Feed - :S pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

:S pozz

 Post Reply Post Reply
Author
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: :S pozz
    Posted: 01 Studeni 2011 at 20:42
pozdrav!

Evo vec neko vrijeme citam forum (znam nickove valjda svih redovnih clanova:P) pa rekoh da se prikljucim.:)
A sad i moja životna prica. standardno: bivši aktivni sportaš(plivuckanje), odlazak na faks u daleki Zagreb, prestanak treniranja, loša prehrana, spavao 3-4 sata dnevno, i hop +20kg. i tako prošle gotovo tri godine, odlucio nešto promijenit. Prvo uveo reda u prehranu, uzeo godinu dana pauze prije upisivanja diplomskog studija i odlucio poradit na sebi, i prije cetri tjedna poceo ponovo plivuckat:)
Trenutno sam na 79kg (š78cm), bio sam u najgorim danima na 90, a prije faksa na 70ak. Zadovoljan dosad ucinjenim(fala bogu na mišicnoj memoriji), al eto, savjeta nikad dosta pogotovo od iskusnijih.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2011 at 10:17
Onda je vec vrijeme da nam se aktivno pridruzis u raspravama!
Bitno je da si iz cijele svoje price izvukao pouku, a i upoznao sebe bolje. Nema zasto zalit, jer znas kako kazu: Success is falling nine times and getting up ten
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.