New Posts New Posts RSS Feed - teretana trening - komentari?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

teretana trening - komentari?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
balonka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote balonka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 20:50
hello :D

evo polako hvatam sve sto ste napisali, pa samo da se nadovežem na pitanje prehrane i hiita.

dakle, nisam nikad jela 2 obroka dnevno xD nisam taj tip, previse uzivam u hrani da bi se tako restriktirala... :))

ono sto sad radim, tj vec dulje vrijeme, i prije nego sam pocela sa teretanom, jest da jedem otprilike 5-6 manjih obroka kroz dan... nisu uvijek u istim vremenskim intervalima jer fizicki to ne stignem zbog faxa, ali u pravilu imam 3 glavna obroka i dva međuobroka (ili neko voce ako je jutro, ili energetska plocica ako nemam nista drugo pri ruci, ili povrce, orašasti plodovi i slicno) ...dorucak mi je u principu uvijek isti a to je ili zobene sa jogurtom obicnim ili jaja i mali sendvic od puretine i sl), rucak - piletina ili puretina ili riba, sa povrcem raznim, i huhani krumpir ili riža, a vecera je tunjevina i neki svjezi sir..

a sto se hiita tice, vrlo vjerojatno razlog sto mogu izdrzati hiit je zbog toga sto mi trening snage nije dovoljno intenzivan... a to je opet zbog toga sto se sad u pocetku trudim ne forsirati da ne umrem do kraja xD sto je ocito kontraproduktivno..al bar mi odrzava motivaciju pa eto.. :)

hvala svima na sugestijama, pomogli ste mi puno :)
Back to Top
balonka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote balonka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 20:57
samo da rezimiram i vidim jesam li dobro shvatila,.. trening bi trebao izgledati ovako:

cucnjevi, 3 xš5
DL, 3xš5
veslanje, 3xš5
Lateral raise bucicama- do otkaza,

na kraju eventualno LI cardio..

i to svaki drugi dan?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 21:37
da...veslanje šipkom u pretklonu, težine si testiraj..mora ti biti teško..i ja bi ubacila iskorak na klupicu ako te ne bole koljena, sa bucicama?

Na pocetku 3 kruga, a kasnije 4, i onda si odradi LI cardio... ja sam znala raditi trbuh i leđa prije LI kardia ako sam se osjecala ok
. S tim da bi se trebala zagrijati najprije, bez težina. vježbice tipa supermen, cucanj bez težina, malo da zagriješ mišice, pa se istegneš i onda kreneš sa treningom.

Ne kažem da je Phoenixov program loš...dapace..no možda ti je ovo za pocetak jednostavnije.
Back to Top
balonka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote balonka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 21:54
probat cu iskorak na klupicu pa ako bude ok uvrstim u program :)

btw, jel velika razlika ako radim kruzno ili ako odradim odmah serije po vjezbama? tipa, odmah 3 serije veslanja npr? (sa kratkim pauzama naravno)..pitam zato jer je teretana u koju idem cesto puna pa dok zavrsim jednu vjezbu i prijeđem na drugu spravu tesko da ce ta ista opet biti slobodna u dogledno vrijeme :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 22:15
ne trebaju ti sprave..uzmeš si šipku i bucice..i ima da se maknu svi dok ne odradiš... samo ih ružno pogledaj ako se budu bunili ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.