New Posts New Posts RSS Feed - Kritika programa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kritika programa

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 23:33
Originally posted by Furai Furai wrote:

Samo malo Wooz, koliki ti je staz u teretani, i koliko snage imas?
Cucanj, deadlift, bench, military?
Ma mozes slobodno gledati kao na pocetnika . Nisam vec duzi period trenirao tako da ni ne znam koliko mogu dignuti . 
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 13:53
Btw itko ista za prehranu .. je li ovo dovoljno ili trebam pojacati ?
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 18:28
Kako ste me lijepo izignorirali haha
Evo recimo da ispremjestam vjezbe na ovu davorovu prvu varijantu bi li mogao proci program ?
I jos nesto me zanima , je li bolje raditi serije sa križanjem tj npr. kod prsa i tricepsa raditi seriju za prsa pa za triceps i tako 5 puta (tako sam uvijek do sada radio , sad mi nesto pade na pamet i ovaj drugi nacin) ili 5 serija prsa pa 5 za triceps  ?
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 18:53
niti jedno niti drugo, prvo napravi sve vježbe za prsa, pa onda za tricepse... 
Križanje tj. superserije na nacin da napraviš jednu, pa drugu seriju ti imaju smisla ako radiš antagonisticke mišice ili dvije vježbe za isti mišic odjednom. Nema potrebe miješati vježbe za prsa i tricepse, ovako umaranjem tricepsa ne možeš kvalitetno izvesti vježbe za prsa. 
Uvijek prvo napravi sve vježbe za veliku, pa tek onda za malu mišicnu skupinu.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 18:57
Ok hvala , doduse prije i jesam tako vjezbe kombinirao kao prsa ledja da mogu krizati 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.