New Posts New Posts RSS Feed - Gdje kupiti spravu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje kupiti spravu?

 Post Reply Post Reply
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gdje kupiti spravu?
    Posted: 20 Kolovoz 2007 at 19:57
 Imam pitanje...brat zeli kupiti klupu..ali bas se ne kuzimo u to....nebi onu obicnu...nego sa nekim dodacima..pa ako netko zna di kupiti..sta traziti? Hvala....  

Edited by dalila
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2007 at 22:45
Imas u ovim vecim shopping centrima tipa Mercatione (ako si iz Zagreba) i raspitaj se po ovim sportskim ducanima tipa Turbosport itd. 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2007 at 23:07

 Bili smo po Rijeci....tu nemaju nista zanimljivo...a osoblje se razummije....manje nego  ja..pa ono...ne mozes dobiti neke info...

Ali Zg nije daleko....tako da se do Zg moze vrlo lako doci...znaci Zg, ajde hvala...

 

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 00:00
ne znam odakle si , ali ovdje u osijeku sam u vecini trgovackih centara vidio tako nesto sto ti brat trazi...

turbo sport , intersport , emmezeta , ipercoop , metro...

nije neki problem
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 08:56

 Da, imas ih u vecini velikih shopping centara pa pogledaj. I veliki ti je raspon cijena, a sad o kvaliteti ne bih. Na kraju krajeva, za kucni trening i ne treba sad traziti nista specijalno (skupo).

Postoji samo jedan problem, a to je da svi uglavno kupe takve sprave, vjezbaju mjesec dana i onda im sluze kao vjesalice za robu.  Za sve koje znam da su to nabavili znam da je to promasena investicija.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 14:43
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Da, imas ih u vecini velikih shopping centara pa pogledaj. I veliki ti je raspon cijena, a sad o kvaliteti ne bih. Na kraju krajeva, za kucni trening i ne treba sad traziti nista specijalno (skupo).

Postoji samo jedan problem, a to je da svi uglavno kupe takve sprave, vjezbaju mjesec dana i onda im sluze kao vjesalice za robu.  Za sve koje znam da su to nabavili znam da je to promasena investicija.



a istina , ali to uglavno vrijedi za one neke multi funkcijske sprave koje su se jedno vrijeme masovno prodavale...

bench ne mora znacit , al svejedno bih uvijek prije preporucio uclanjenje u teretanu , i zbog kvantite , ali i kvalitete
 

Edited by Lega
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 17:07

Pa nema teretanu u blizini, morao bi ici dosta daleko...on zivi na selu...a ima obitelj...posao koji oduzima gotovo cijeli njegov dan i tako....

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 17:45
mislio sam da se radi o nekom tinejdjeru , tak mojih godina 


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 21:14

  I ja sam to mislila!

A ne znam..... Vidjela sam da Neckermann ima neke takve sprave pa nek si pogleda na netu (ima i dostavu).

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2007 at 19:19
 pa cuj..nije tak ni star..ima 22 godine.-...ali ima obitelj i posao;)) Ipak ce u teretanu....nagocvorila sam ga....da se malo makne od svega doma;) Hvala ipak svima...bar za pocetak...pa ce usput razmisiliti hoce li kupovati sprave ili ne;)
Back to Top
Teica25 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Teica25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 12:20
Zanima me zna li itko di nabaviti ovakvu spravu u HR- dip
bar?
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-š7965644003626_2š00_š80šš62
      

Edited by Teica25
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 01:23
Originally posted by Teica25 Teica25 wrote:

Zanima me zna li itko di nabaviti ovakvu spravu u HR- dip
bar?
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-š7965644003626_2š00_š80šš62
      


http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/razboj-dips-oglas-9063 4

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 12:36
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Teica25 Teica25 wrote:

Zanima me zna li itko di nabaviti ovakvu spravu u HR- dip
bar?
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-š7965644003626_2š00_š80šš62
      


http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/razboj-dips-oglas-9063 4



Kolika je nosivost toga kad se zavida u zid??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.