New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity Asylum
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity Asylum

 Post Reply Post Reply
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Beachbody Insanity Asylum
    Posted: 23 Rujan 2011 at 11:16
Evo ovako ovo je klip:

inace za sve one koji su vec prošli insanity workout i žele još nešto "teže".
Ako je tko zainteresiran može si ili narucit kupit (naravno!) ili jednostavno posjetite torrent sa kojim smo svi upoznati.

Sad pitanjce jel ima zainteresiranih za 30day challenge ili ne?
Ja startam iduci ponedjeljak, pa ako ima još tko za izazov nek se javi na temu cisto radi motivacije i guranja naprijed.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 21:19
Uf ovo je ludo...Samo smeta mi što su tu vec navedeni neki rekiziti, ali mogu se oni i zamjeniti necim...
No, ono skakutanje, premali su nam stanovi :(

SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 23:59
Pa i nisu neki rekviziti...vijaca i ljestve za agilnost se nabavi ispod 200kuna (sigurno manja cijena nego mjesec dana teretane za svaki dan). A utege svatko ozbiljniji ima doma barem 2 bucice od 20 kila što bi za ovo trebalo biti sasvim dovoljno.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 09:17
Evo prva mjerenja i fit test rezultati:
Fit test day 0:
Agility Heisman 9
In & Out ab progression 63
Pull-ups/ Push-ups 23/69
Mountain climber switch kicks š05
Agility shoulder taps 8
x jumps 44
Moving push-ups 9
Agility lateral shuffle š4
Agility bear crawl š2

Mjerenja Day 0:
Prsa ššš
Desni biceps 34
Lijevi 35
Struk 85
Kukovi š0š
Desno bedro 59
Lijevo 59
Kilaža 83

Prvi dan je prošao odlicno sve sam odradio i vježbe su zabavne a znoj se nazire nakon prvih 6-7 minuta. Nakon toga sam radio još oko 25 minuta kickove i balansiranje u stojevima pošto sam bio pun energije i htio sam to spalit (: Ukupni workout Insanity 45 + Extra 25 + Cooldown istezanje š0min= šh 20min

Drugi dan sam odradio isto sve vježbe samo što želim rec da su vježbe za snagu ovdje lijepo ukomponirane kao kompleks više vježbi odjednom i odmah se osjeti veci "burn effect" i pred kraj sam stvarno osjecao deficit u energiji. Nakon workout-a radio sam dodatno 25 minuta dipove na ringovima, obican biceps pregib sa zakrivljenom šipkom (težina 38-45) te KB (š6-22) clean&press + snatch. Sveukupno sam napravio 6krugova sa š0-š2 ponavljanja na svakoj vježbi. Između krugova sam odmarao minutu. +š0 minuta cooldown istezanje. Ukupno vrijeme Insanity 47 + Kružni 25 + Cooldown š0 = šh 22min.

Hrana: Nažalost nisam ništa pretjerano pazio jer ionako gledam u globalu da ne jedem previše ugljikohidrata, a ako ih i jedem onda su to ujutro zobene ili neka feta raženog kruha. Tijekom dana jedna ili dvije vocke + 2 obroka mesa(bijelo) i puno povrca (bilo koje). Puno vode.

Toliko od mene za sada. Pozz
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.