New Posts New Posts RSS Feed - Moja prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
djburky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2011
Location: ©ibenik
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djburky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja prehrana
    Posted: 13 Rujan 2011 at 17:30
Želim da mi date kakve savjete i promjene u prehrani koja izlgeda vako nekako
Prije svega visok sam š93 cm i iman 95 kg ... sad san krenija u teretanu..idem 4 puta tjedno po 45-60 min treninga

Dorucak:Neskvik pahuljice sa milikon (male kolicine) i cappucino iz kesice 3uš

Rucak: šta se spremi, vecinom piletina pohana, frigana leša pecena ili neko meso također pohano ili nesto tako sa jednom kriškom bijelog kruha ,... bez ikakvih dodataka ulja ketchipa ili pomfirta

prije treninga uzmen dvi tri mandarine i jabuku ili bananu
posli traninga ujedino i vecera shake kao zamjna za hranu ili jogurt i jos neko voce

za vrijeme dana pijen do 2 litre vode i posli rucka 2-3 dcl cedevite


molim primjedbe i nekakve izmjene hvala
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 18:40
Baš nisi ništa procitao od 5.9. do sada, ha, ništa, ništa? Wink

Na jelovniku si pao, kakav je trening?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 19:03
Stari, fali ti kvalitetne hrane. Trening neznam kakav imaš, al hrane ti treba dosta više, pogotovo za dorucak, te nesquik žitarice su pune šecera i zamjeni ih sa zobenim pahuljicama i dodaj malo kakaa i bit ce ti dobrog okusa. Spremi ih sa nemasnim mlijekom, i još uz njih pojedi 3-5 jaja, š ili 2 cijela. Međuobroke ne pumpaj voce nego nemasni jogurt npr, ili posni sir, neko povrce radi vlakana. Rucak moraš imat neku vrstu salate uz neko ili kuhano ili grillano meso. Prije treninga ja sam imao obicaj prije staviti 2 banane, 5 bjelanjaka, 2dl malomasnog mlijeka i žlicu kakaa u mikser, to sve smiksat i popit i otic radit trening. Nije teško za napravit ,nema gadan okus, al napumpa energije puno. Iza treninga direktno šaku suhih grožđica i whey. Dođeš doma otuširaš se, malo grickaj orašaste plodove i za veceru posni sir ili tunu iz konzerve, po mogucnosti onoj bez ulja, al nece smetat ako je sa uljem jer je bez ugljikohidrata pa se nece vezat za salo. Malo još procitaj po forumu ima dosta dobrih stvari za naucit, a ako si iz Splita, svrati do Champion gyma pa cu ti ja sastavit nešto ako hoceš....
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
djburky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2011
Location: ©ibenik
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djburky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 19:39
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Baš nisi ništa procitao od 5.9. do sada, ha, ništa, ništa? Wink

Na jelovniku si pao, kakav je trening?


ništa neman vrimena radi se :P
Back to Top
djburky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2011
Location: ©ibenik
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djburky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 19:47
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Stari, fali ti kvalitetne hrane. Trening neznam kakav imaš, al hrane ti treba dosta više, pogotovo za dorucak, te nesquik žitarice su pune šecera i zamjeni ih sa zobenim pahuljicama i dodaj malo kakaa i bit ce ti dobrog okusa. Spremi ih sa nemasnim mlijekom, i još uz njih pojedi 3-5 jaja, š ili 2 cijela. Međuobroke ne pumpaj voce nego nemasni jogurt npr, ili posni sir, neko povrce radi vlakana. Rucak moraš imat neku vrstu salate uz neko ili kuhano ili grillano meso. Prije treninga ja sam imao obicaj prije staviti 2 banane, 5 bjelanjaka, 2dl malomasnog mlijeka i žlicu kakaa u mikser, to sve smiksat i popit i otic radit trening. Nije teško za napravit ,nema gadan okus, al napumpa energije puno. Iza treninga direktno šaku suhih grožđica i whey. Dođeš doma otuširaš se, malo grickaj orašaste plodove i za veceru posni sir ili tunu iz konzerve, po mogucnosti onoj bez ulja, al nece smetat ako je sa uljem jer je bez ugljikohidrata pa se nece vezat za salo. Malo još procitaj po forumu ima dosta dobrih stvari za naucit, a ako si iz Splita, svrati do Champion gyma pa cu ti ja sastavit nešto ako hoceš....


nije cilj postat profi bilder nego skinit oko struka jedno 4-5 kg...iz šibenika san ... trening otprilike vako funkcionira ponediljak i petak : pumpan prsa , utorak : ruke ramena, cetvrtak: leđa srida i vikend slobdono...radin otpilike 45 min sa utezima i spravama i š5 min radi vjezbe za trbušne mišice i sklekove i tako malo...kardio zasad ne radin nikakav jel ujutro od 7 radin a nema se smislia dizat u 6 uri i trcat poure...to cu sad kad prestanen radit...šta se tice prehrane whey iman kuc to pijen nakon treninga ...jaja najcešce za rucak iden kajganu ili ono cijelo kuhana kako kad...povecat cu unos hrane vako po tvojin tipovima...
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 01:48
Ovo šta sam ti ja napisao nije prehrana za 'profi bildere', nego za skinit 4-5kg i jastucice oko struka. Sve ti je stvar organizacije i poneke žrtve, da je lako izgledat dobro svi bi izgledali dobro. Samo citaj štiva o zdravoj prehrani i nacinima treniranja i sa vremenom i novostecenim znanjem, ceš doc do svog cilja. Bez truda, žrtve, organizacije i želje, nema ništa.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.