New Posts New Posts RSS Feed - Protein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Protein

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dd4dd4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2011
Location: Prelog
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dd4dd4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2011 at 18:49
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ako se želiš poboljšati gledaj kako da si ukomponiraš treninge u teretani, jer bez solidnog temelja snage, ništa od napretka. Proteini ti nece pomoci nikako, kreatin nešto neznatno, ali ne racunaj na to. Uhvati se treninga i žlice i napredovat ceš 

Znaci za korištenje proteina i kreatina,teretana je neizbježna?
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2011 at 22:24
Originally posted by dd4dd4 dd4dd4 wrote:

Pozdrav ekipo.Evo,ja sam se registrirao i novi sam ovdje pa odmah imam i pitanje.
Naime,treniram rukomet 5*puta na tjedan, svaki trening mi traje sat i pol.
Imam š8 godina i nisam zadovoljan sobom,za jednog rukometaša sam preslab,prespor..itd,itd..
Za teretanu nemam vremena ma niti pol sata da idem, sad mene zanima dal bi bilo pametno uzimat neke proteine i kreatine u kombinaciji, ili samo jedno od toga da malo poboljšam eksplozivnost,snagu itd..


P.S, totalni sam baksuz za to za sad, znaci,nemam pojma o proteinima ni nicemu (citao sam dosta toga ali rađe cu pitat,možda sam nešto krivo shvatio), pa ako sam nešto bzvz rekao nemojte mi uzet za zlo, ;))
Hvala
LP



što rece Iluvatar gore, ukomponiranje teretane bi znatno pomoglo. Al` evo bar nešto što možeš napraviti:
-srediti prehranu bogatiju proteinima i ugljikohidratima,pa kvalitetnim mastima
- upotrijebiti nekakve stimulanse prije treninga recimo npr. 300 mg kofeina pred ning pol ure
- za vrijeme treninga pij dosta tekucine bogatu jednostavnim šecerima, a nije na odmet ni whey.

Na taj ceš nacin svojemu tijelu dati ono što mu treba i ono ce se razvijati onako kako ga treniraš. Ako želiš postici nešto što ti trening ne pruža, to neceš ni postici,pa cak ni sa kemijom onoliko koliko bi realno mogao.




U mirin brah?
Back to Top
AkY View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AkY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 09:16
Ej ljudi vidim da ima ovdje pametnih onda da pitam onda ono sto me zanima...nadam se da ce mi neko moci odgovoriti...ovak dosta sam mrsav ..imam 19 g i nekih 65-67 kila..zelio bih se udebljati..svaki dan dosta vjezbam jer imam nekoliko utega kod kuce i onda se dosta isforsiram..nazalost napredak je slab jer nemam kila..sad me zanima..dali ima nekakav protein odnosno sto bih mi bilo pametno za piti jer se stvarno zelim udebljati..nije mi bitno toliko se izgraditi koliko se zelim udebljati..znaci nekih 10-15 kila da mi je dobiti i ja cu biti zadovoljan...nadam se da mi neko moze dati odgovor i savjet..unaprijed hvala :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 10:07
Pozz

Prije svega prestani svaki dan trenirati i ubijati se u treninzima.Treniraj 3x tjedno, drzi se osnovnih vjezbi , dakle cucnjeva, deadlifta, zgibova, presseva, povlacenja i jedi i samo jedi.........ne jedes dovoljno u tome je problem, od proeteina se ences zdebljati nego od unosa hrane i kalorija, dakle jesti i samo jesti, puno ugljikohidrata prvenstveno, naravno proteina i masti, sve dok ne pocnes dobivati na tezini znaci da ne jedes dovoljno, vjerovatno s obzirom na metabolizam ti je to bar 3000 kalorija na više....Eventualno mozes kupiti neki mass gainer da podebljas kalorije ukoliko imas problema unijeti toliko kalorija, ali to je bacen novac jer sa hranom to mozes puno jeftinije i kvalitetnije rijesiti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.