New Posts New Posts RSS Feed - Perfect Body Shake
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Perfect Body Shake

 Post Reply Post Reply
Author
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Perfect Body Shake
    Posted: 01 Rujan 2011 at 19:01
šta mislite o priozvodi Perfect Body Shake? Danas sam ga pocela piti sa vodom( nije baš ukusno s vodom pa cu se prebacit na mlijeko?
Zanimaju me vaša osobna mišljenja..da li ste ga goristili, da li je dobar ili nije i zašto itd...

Edited by MalaAna333
Back to Top
Anek976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anek976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 10:56
Dobar je proizvod samo jeste malo loseg ukusa, a rezultati ce brzo biti vidljivi...poz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 12:09
Nisam ga koristio ali po sastojcima mislim da se ne isplati davati š50kn za š5 serviranja...

50% izolat soja po proteinu
50% izolat sirutke
500mg l-karnitina po porcij

Sojin protein ima nižu biološku vrijednost od životinjskog proteina (šta ukljucuje i kazein, tj. mlijecni protein i proteini dobiveni od bjelanjka). A L-karnitin je po meni jedan jako smiješan suplement. Jedino dobro u tome je taj izolat sirutke... za tih 300 kn mjesecno ti je bolje uzesti nešto konkretnije sa šta manje dodataka, ali to je samo moje mišljenje.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 12:33
Slazem se.nikakva extra korist od tog suplementa.smjesno je tvrdit da ce nekakvi rezultati biti brze ili uopce vidljivi radi koristenja obicnog proteinskog praska.

Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.