New Posts New Posts RSS Feed - Web shop - Najpopularniji u samo godinu dana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Web shop - Najpopularniji u samo godinu dana!

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Web shop - Najpopularniji u samo godinu dana!
    Posted: 28 Kolovoz 2011 at 13:32
Hej FITovci,

evo web shop djeluje tek godinu dana, pokrenuli smo ga prosle godine u 8. mjesecu i po online prodaji smo trenutno br. š u Hrvatskoj.

Po svim statistikama koje imamo, trenutno smo vodeci u online prodaji dodataka prehrani + fitness opreme u HR.

Zelja nam je dodati jos vecu ponudu, osigurati povoljne cijene i jednostavno olaksati kupovinu fitness / sportske opreme te svih dodataka prehrani odnosno da narucujete iz svoje kucne fotelje i to 2 klika misom.

Otvoreni smo za sve prijedloge, ideje oko dnevnih akcija, stoga budite slobodni komentirati pa cemo vas i nagraditi. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 13:35
Svaka cast!
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 16:57
Zoki, moj prijedlog ti je da probaš negdje srediti jeftin whey, neovisno o brandu, može i neki no name brend ali da cijena bude stvarno prihvatljiva, npr. š20kn/kila ili manje. Realno, ovakvih web shopova imaš i po hrvatskoj i po sloveniji po istim/slicnim cijenama, a ekipa koja najviše kupuje whey je na forumima i sigurno nece dati 200kn za kilogram wheya jer mjesecno troše 2+kg, previše bi ispalo. Recimo myprotein whey ti se najviše uzima i ako bi uspio ubaciti tako neki manje poznat brand s prihvatljivim cijenama, to bi ti bio pun pogodak. Vjerovatno nebi mogao ni uvesti toliko wheya koliko bi ga mogao prodati ako bi cijena bila u tom rangu Big smile
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 23:30
Slažem se! My whey se da nabaviti za male pare. Ne znam  po cemu bih mogao razlikovati kvalitetu tog proizvoda od ostalih ali znam da mi se svidio njihov jednostavni sastav, dok na Weiderovim pakiranjima (doslovno tri puta skupljim) možemo vidjeti hrpu kemikalija + aspartam.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 15:10

Da, samo s myproteina nabavljate ilegalno, probajte licence za prodavanje, ovo ono, svakake fore postoje pa vidite za koliko bi mogli prodavati na legalnom web shopu ;)

nije to tako jednostavno kao kad se nabavlja od "dilera" 

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 15:54
U slucaju da se uspije nabaviti neki whey koji košta š20kn/kg, ocekuj skoro instantni porast u prodaji i popularnosti webshopa. Prvi bi jaje dao za takvo nešto =D.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 21:54
Istina je onakva kao sto je Illy rekao.
Ilegalno se lako nabavi š kg za š20 kn , no legalno nema sanse.
Razlozi su sljedeci: registracija proizvoda pri ministarstvu zdravstva koja kosta, PDV, skladiste, ljudi i dr..

Ja sam definitivno za da dodamo neki brend koji ce imati tako povoljne proizvode i drzim fige da ih nadjemo. Vidjeti cemo.. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 23:22
Aha...znaci tako moj frend to nabavlja :)) ilegalac hehehe!
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.