New Posts New Posts RSS Feed - Zdravo :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdravo :)

 Post Reply Post Reply
Author
hit_the_lights View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hit_the_lights Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zdravo :)
    Posted: 27 Kolovoz 2011 at 10:22
Pozdrav od još jednog novog clana foruma :) Inace dugo sam citala i proucavala,tako da sam sada i više nego odlucna da se riješim bespotrebnih kila i zategnem tijelo!
Imam š7 godina,i moja prica je ona standardna-izgladnjivanje,prežderavanje,razne dijete itd.
Krivo mi je što sam tako namucila sebe i svoje tijelo,što sam bila glupa jednom rjeci.To je pocelo tacno prije pola godine,prvo sam bila na nekoj proteinskoj dijeti gdje sam izgubila oko 7 kg i svima sam bila premršava ali što je najgore to nije bilo ono što sam ja htjela.Znate zašto?Zato što nisam bila ustrajna u vježbanju,nisam vježbala uopce onako kako bih trebala i kg su se vratili.

Volim da jedem i nije mi teško vježbat samo cesto imam nedostatak motivacije zato sada pišem post kako bih mogla pisati o svojim postignucima i konsultovati se sa vama koji imate iskustva i koji mi možete pomoci :)
Visoka sam š64 cm i imam 62 kg,i ne bojim se da cu se nabildati kao što to vecina cura misli T&#šš1;ngue Sada u školi mi je raspored poprilicno komplikovan,tako da sam ja isplanirala da ujutru na prazan stomak trcim (3x sedmicno) a predvecer radim vježbe snage kuci (imam i neke bucice od 2 kg i 5 kg).Hodam mnogo ali biciklo ne znam voziti Big smile

Plan prehrane bi otprilike bio ovakav samo uz varijacije:
D:Zobene pahuljice i obrano mlijeko
MO:neko voce ili sendvic od raženog kruha i posnog sira (u ovom periodu sam u školi)
R:Meso ili riba uz rižu ili neko povrce
MO:2 kuhanih jaja
V:Posni sir i šaka badema

Da li je to ok ili bih trebala nešto promjeniti? :)
Zaboravila sam napomenuti da imam hipotireozu i da mi je više nego preporuceno da uz tablete se bavim nekom aktivnosti.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 10:29
Pozdrav! :)
Ujutro natašte radije brzo hodaj, u dorucak ubaci neke proteine, prvi međuobrok neka bude sve ovo na popisu :D, ova kuhana jaja podebljaj na 3-4 i to bi po meni bilo to ;)
Back to Top
hit_the_lights View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hit_the_lights Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 13:26
super hvala na uputama :)
Back to Top
hit_the_lights View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hit_the_lights Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 07:47
ovo je 7 dan vagala sam se i izgubila sam 2 kg :) Znam da je pravilno oko š kg,ali ovdje ima i vode što je otišlo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.