New Posts New Posts RSS Feed - Kreatin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kreatin

 Post Reply Post Reply
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kreatin
    Posted: 09 Kolovoz 2007 at 22:25
Poznate me svi sa foruma , tako da necu opisivati ono sve visina , tezina , problemi...

Zanima me vase misljenje i savjet u vezi kreatina ,  dosad sam od suplemenata koristio samo whey i multi vit kapsule , od pronutritiona , ciji bih Crea.pro i kupio u slucaju da mi potvrdno odgovorite...

O samom proizvodu znam osnovno , u vezi konzumacije cu pitati i na e-mail njihov , vas molim da mi odgovorite je li potrebno uopce? kakvi bi trebali biti rezultati? i ima li kakvih problema zbog mojih godina (š5)?


Edited by Lega
Back to Top
pere View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 10:39

Stari pozdrav. Creatin uopce nije losa stvar, cak dapace korisna kod intenzivnih treninga u teretani. Em sto povecava volumen misica vezujuci vodu u njima koristan je i za brzi oporavak. No moram te i razocarati. Naime u tvojhim godinama s kreatinom neces bas imati uspijeha, jer nece bas djelovati kako bi ti zelio, pa bi se mogao razocarati. To znam zato sto u teretani gdje ja treniram ima jedan decko mozda malo stariji od tzebe godinu - dvije koji je isto tako uzimao kreatin i nije dobio nista na misicnoj masi. Moj savjet ti je da pricekas do osamncste godine i onda uzmes kreatin, naravno ako ti treba. Do tada ostani na starome whey+glukoza i puno jedi. Ako si bas mrsav probja unijeti malo vise masti, tipa navecer pojedi kruha margarina i mermelade, al opet nemoj pretjerivat.

Eto nadam se da ce ti moji svjeti koristiti! Sportski pozdrav.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 11:22
puno hvala na odgovoru

ustvari , znam... primijetio sam to vec na jednom prijatelju svojih godina , istina... volumen mu se nije povecao ali izgleda da su postali cvrsci , tako nesto.

inace , nisam nestrpljiv i realno gledam na rezultate neke , al evo neka 2 mjeseca jedem sve po onim sto puta ponovljenim pravilima , 5 obroka dnevno , ujutro whey i neke pahuljice , UH , cak i ovo sto si rekao za veceru sam nekako sam od sebe par puta pojeo

ali ne izgleda mi bas kao da ima rezultata , pogotovo ono na sto sam se najvise nekako skoncentriro , da u gornjem dijelu tijela budem siri


dobro , sad sam malo skrenio s teme , ako netko zeli neka mi odgovori i na ovo
temu ostavljam ako netko bude imo isto pitanja o creatinu


Back to Top
tomi2810 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomi2810 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 21:53
Kupio sam kreatin monohidrat zvakace tablete jel ko zna kakvo imaju djelovanje.
 

Edited by tomi28š0
Tomi
Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2007 at 10:55
Procitao sam na stranici sto je kreatin i moram reci da sam protiv njega ukoliko sam ja dobro razumio cemu on tocno sluzi.

Kreatin veze do 400% vode na sebe pri cemu povecava misicnu masu a koju (ako radimo masu i definiciju dali ima efekat da dobivamo duza / kraca misicna vlakna)?
Tj. ako imamo 2 kg brasna i dodamo 200 g zemlje hocemo li onda ako napravimo od tih 2.2kg necega dobar kruh moci reci da smo potrosili 2.2kg BRAšNA?
Tj. ako dva jednako motivirana sportasa treniraju š. sa 2. bez kreatina dali ce onaj drugi biti manje uspjesan / manje napredan ?
Pitam ovo iz razloga sto me zanima dali svi/velika vecina vrhunskih sportasa uzima kreatin jer on meni djeluje kao umjetni akcelerator raste tj. steroidi bez ozbiljnih nuspojava?
Nase tjelo proizvodi proteine u nekoj normalnoj mjeri ako mi unosimo mnogo proteina nase tjelo i dalje proizvodi proteine a ako uzimamo visak kreatina postoji mogucnost da nam tjelo prestane proizvodit kreatin sta mislite koliko to ljudi zna od onih koji ga uzimaju?
Proteina ima u svim vrstama hrana biljnog i zivotinjskoj:
ribi,biljkama,zitaricama,mesu drugih zivotinja a kreatina samo u mesu nekih zivotinja mozda je i onda bilo predvidjeno da razina kreatina ostane neka normalna unosom odredjene hrane a da tjelo radi ostatak kako danas tako i sutra.

Correct me if I am wrong !?




When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.