New Posts New Posts RSS Feed - Promjena prehrane i navika - Dubrovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Promjena prehrane i navika - Dubrovnik

 Post Reply Post Reply
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Promjena prehrane i navika - Dubrovnik
    Posted: 14 Kolovoz 2011 at 23:59
Pozdrav ljudi,

studentica sam i ex sportasica (gimnastika i borilacki sportovi) koja je uvijek voljela "papati" ali je to imala kada i gdje trositi. Sada studiram u drugom gradu i ne putujem doma, a nakupila sam kg. Uvijek mi je trbuh bio problem, no ostatak tijela mi je bio bez imalo lazne skromnosti - fantastican.

Kada sam prestala trenirati imala sam š55 cm i 53 kg, no iako nisam bila toliko fit kao dok sam se bavila necime - izgledala sam super. Sada imam prokletih 65kg na š55cm i mrzim svoju pojavu, nemogu i ne zelim se izgladnjivati jer znam da cu se ubrzo vratit na staro - ako ne i povecat kilazu - a usporit metabolizam. Ja trebam smjernice i savjete za prehranu, vjezbe koje - ako je moguce izvoditi bez teretane (jako je daleko od mojeg studentskog stana, ali nije problem ni ako prave vjezbe nemogu izvodit van teretane).

Sama neznam, okruzena sam brdom informacija i nemogu nikako sama razabrati koje su dobre i ispravne, a koje nisu. Spremna sam i platit izradu nekog programa ako je potrebno jer nisam upoznata da u Dubrovniku imam koga pitati iz prve ruke, a vidim po natjecanju u 90 dana  da ovdje ima velemajstora.

Moj cilj je imati 55 kg do ljeta 20š2., ali iz temelja promijeniti prehrambene navike (znam da to mogu i ZELIM to, ali sama si nemogu slozit prehranu - sve radim krivo)...

Trenutno nemogu uzeti slike u kupacem da i javno pokazem svoju sramotu, ali sutra/preksutra cu doci do fotoaparata pa ubaciti.

Nadam se da cu ovdje dobiti zeljenu i toliko potrebnu podrsku i savjete...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.