New Posts New Posts RSS Feed - trening sa giryama - mišljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trening sa giryama - mišljenje

 Post Reply Post Reply
Author
wild6cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wild6cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trening sa giryama - mišljenje
    Posted: 24 Srpanj 2011 at 03:21
Oj, evo imam pitanje za ljude koji rade treninge sa girjama.. kako vam se ovo cini…
Radit cu ga 3x tjedno + bicikl i trcanje, a kad zapalim na faks u š0om mj.... Onda vjerojatno dodajem plivanje….

š.     Squat pull
2.     Bent over row
3.     Double snatch
4.     Military press
5.     Double swing
6.     kettlebell lounge
7.     double floor press

mislila sam u pocetku 2-3 kruga, š0 ponavljanja svake vjezbe…
„giryaši“, kako vam se cini?? Ok ili ??
Hvala unaprijed
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2011 at 12:28

Zašto double swing i double snatch? meni se cine nekako nesprentima uvjek

p.s radiš giryevoj nacin ?

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
wild6cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wild6cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2011 at 15:39
mislim da cu double snatch izbacit, nekak mi ne odgovara.... a double swing mi nikad nije bio problem radit..

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2011 at 15:48
Originally posted by wild6cro wild6cro wrote:

mislim da cu double snatch izbacit, nekak mi ne odgovara.... a double swing mi nikad nije bio problem radit..

nisi mi odgovorio na pitanje u p.s :P

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2011 at 19:48
Originally posted by wild6cro wild6cro wrote:

Oj, evo imam pitanje za ljude koji rade treninge sa girjama.. kako vam se ovo cini…
Radit cu ga 3x tjedno + bicikl i trcanje, a kad zapalim na faks u š0om mj.... Onda vjerojatno dodajem plivanje….

š.     Squat pull
2.     Bent over row
3.     Double snatch
4.     Military press
5.     Double swing
6.     kettlebell lounge
7.     double floor press

mislila sam u pocetku 2-3 kruga, š0 ponavljanja svake vjezbe…
„giryaši“, kako vam se cini?? Ok ili ??
Hvala unaprijed

š. Kao što rece Iluvatar, a i sama si shvatila, snatch sa dva kettlebella nije baš prva vježba koju bih preporucio pocetniku/ici. Prvo savladaj swing, pa onda tek snatch s jednom rukom. S tim se možeš još godinama igrati prije nego kreneš dalje.
2. Squat pull...ne bih znao što je to pa ne mogu reci imali smisla ili ne.

Ostalo mi se cini ok. Svako iskustvo koje skupiš ima smisla dok god si živa i zdrava. Obrati pozornost na tehniku izvođenja vježbi, a samo programiranje neka bude sekundarno u odnosu na tvoje zdravlje i sigurnost.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
midzojtic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote midzojtic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 00:29
ja ti radim dosta s girjama vjezbe š i 2 ti netrebaju to mozes radit i s utezima pa ti nema previse smisla radit to s girjama vjezbe 3 i 5 ti preporucam da radis s jednom girjom s time. nekako je nezgodno s dvije girje radje si uzmi tezu girje pa radi swing s dvije ruke i jednu laksu girju pa radi jednorucni swing, ubaci si clean & jerk s girjom (radis s jednom rukom), military press ti je super, lunge bas i ne radim al neizgleda mi lose ja to ne radim s girjama, ovaj double floor press ti netreba to mozes radit i s utezima. evo moja preporuka ti je radit recimo neznam kako se to zove radis sklek i nakon svakog skleka dizes jednu girju u zrak (nakon š0-20 sklekova goris), radis dalje sklek s time da ti je jedna ruka ispred ramena jedna ispod ramena i nakon svakog skleka mjenjas recimo ko da hodas s girjama neznam si shvatila a pritom svaki put moras girju dic od poda, e sad imas jos varijanti sklekova s girjama al ti nebi preporucioone koji su na ruckama to mi djeluje dosta nezgodno ja to ne radim al ak imas koordinaciju samo izvoli xD. i sad imas jednu vjezbu pocnes ko swing i dignes girju i ispalis udarac s tim da ti priudarcu lakat mora bit uz tijelo i girju nesmijes nekontrolirano spustat, imas jednu vjezbu dignes girju i drzis s obje ruke za rucku u visini ramena i vrtis oko glave, imas za trbusne sjedis na podu i jedno ponavljanje ti je da girja ide ljevo desno i visoko u zrak ispred sebe pritom su ti noge u zraku i tijelom ides za girjom, takodjer probaj ground and pound s girjom (to se radi š min ako izdrzis), eto pa probaj ako si shvatila ove vjezbe koje sam ti opisao kako ja radim pa ako ti odgovara sta drago mi da sam pomogo ;). nisam sad neki strucnjak al sam radio dosta s njima u core gymu trenutno i sad radim. po meni su one najbolje jel bas cijelo tijelo odradi. a svaku vjezbu odradis po 2 uvrh glave 3 serije. mozes po š0 ponavljanja ovisno kako ti pase. i probaj radit na vrijeme ;). u 30-40 min uradis super trening :). eto ako ti se svidlo sta delaj ;). pozdrav.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 09:26
Možda da probaš dati neka imena tih vježbi :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.