New Posts New Posts RSS Feed - UH i proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

UH i proteini

 Post Reply Post Reply
Author
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: UH i proteini
    Posted: 03 Kolovoz 2007 at 16:17

 Da li neko moze malo da mi objasni kako se ovo moze kombinovati? Obzirom da postoje skrobasti i vlaknasti UH,da li se i oni mogu kombinovati izmedju sebe ili se jedu zasebno? I kako to sve ide sa proteinima?

 Da napomenem,da mi treba 2-3 kg manje,znaci jako se mucim da dodjem do zeljene linije.

 Zato moram malo strozije da vodim racuna o ishrani. Pomagajte. Znam da ste se uspavali malo od kako je leto doslo,ali ajde,budite se,uskoro cemo opet biti svi opsednuti svojim izgledom!

 Hvala unapred

Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2007 at 13:48

ako zelis imati idealan izgled, preporucam ti da jedes zitarice i povrce.
dakle, ukloni iz prehrane tijesto, kruh i rizu i umjesto toga jedi zob i grasak i slicnu hranu.

kakva hrana sadrzi skrobasti UH?

sto se tice kombiniranja, po meni moze "sve sa svim", ne vidim razloga zasto ne... puno je bitnij sto jedes, a sto ne, manje je bitno kako kombiniras ono sto jedes...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2007 at 09:16

 Smanji unos uh opcenito. Predlazem ti da uh jedes samo ujutro. Npr. 40 g muslija s malomasnim mlijekom, a kako je 40 g muslija stvarno maaala kolicina,  izrezi si u to neku breskvu ili nektarinu. To ce te sigurno zasititi.

Sto se drugih obroka tice, jedi sto vise povrca u kombinaciji s mesom.

A za skidanje ovih 2, 3 kg koje smatras suvisnima najbolje ti je neko vrijeme skroz izbaciti veceru. Ja se tada natacem crnim cajem s malo mlijeka da ubijem glad i tih par kila ti ide samo tako.

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 08:40
Originally posted by šime šime wrote:


ako zelis imati idealan izgled, preporucam ti da jedes zitarice i povrce.
dakle, ukloni iz prehrane tijesto, kruh i rizu i umjesto toga jedi zob i grasak i slicnu hranu.


šime, zar niti smedju rizu?
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 12:25

Originally posted by enaa enaa wrote:

Originally posted by ©ime ©ime wrote:


ako zelis imati idealan izgled, preporucam ti da jedes zitarice i povrce.
dakle, ukloni iz prehrane tijesto, kruh i rizu i umjesto toga jedi zob i grasak i slicnu hranu.


©ime, zar niti smedju rizu?


  

 

                             mislim da on cilja na bijelu rizu koja ulazi u lose UH i nju bi trebalo izbjegavati,,,integralna riza ulazi u dobre UH..........

 

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 13:40
I ja si tako nekako mislim !
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.