New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje za cikliranje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje za cikliranje

 Post Reply Post Reply
Author
naturalsplit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naturalsplit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje za cikliranje
    Posted: 16 Lipanj 2011 at 16:25
Evo ostalo mi je još 7 dana cikliranja, i sad sam malcice nesiguran o par stvari pa da ih samo ukratko navedem:

š. Kad prestanem ciklirat, koliko je poželjno držat normalan unos UH do sljedeceg cikliranja (vremenski gledano)

2. Također, kad prestanem ciklirat koliki je optimalni unos UH na omjer masnoca / proteina ? Ako ima nekakvi link za te omjere bija bi prijeko zahvalan da si znam sastavit opet jelovnik kako treba.

Eto to su tih doslovnih par stvari za koje nisam siguran kako i šta, pa ako neko nešto zna šta bi mi moglo pomoc, napišite !

I također da dodam da trenutno težim 80,3kg, i imam š'90cm, i veceras cu znat koliki mi je BMI i BF pa ako je to također znacajno cu napisat.

Lijep pozdrav svima i do tipkanja ! :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 17:43
Pa ti mozes sljedece cikliranje napravit kad god tebe volja.. ja nebi stao dokle god se ne rijesim sala...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
naturalsplit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naturalsplit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 17:51
Pa evo ja sam (po svom mišljenju) izvuka maksimum od cikliranja i napravit cu još 2 puta cikliranje u ovih tjedan dana, i onda malo natrag na normalan unos UH, pa ako nema veze vremenski kad da se vratim na cikliranje, onda cu si sam vec sredit kad se vratit :) hvala ti na odgovoru !
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 18:40
pa nema nekog pravila.. cikliranje se radi po par mjeseci.. ja radim recimo princip 3 dana 700-š000 kcal deficit, 4. dan se napunim malo hranom.. i tako po 3,4 mj..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.