New Posts New Posts RSS Feed - Ljetni odmor, more, teretana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ljetni odmor, more, teretana

 Post Reply Post Reply
Author
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ljetni odmor, more, teretana
    Posted: 06 Lipanj 2011 at 12:27

Kako se snalazite tijekom boravka na moru. Ja cu ici na pet dana pa se dvoumim dali ici u teretanu koja je udaljena 20 min bržeg hodanja...

Režim prehrane ne mislim puno mijenjati, možda smanjim broj obroka sa 7 na 6 jer da stara vidi koliko jedem zatukla bi me.

Kako vi provodite odmor, samo plivajuci ili nastavljate sa teretanom?

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 12:33
Pa, po meni je tek vreme provedeno na moru savrseno za telo i uopste ne vidim to kao pretnju ili kao frku : jao kako cu kad odem na more Realno, lagana hrana(I ne, ne verujem da bilo ko moze da upadne u katabolizam ako na moru ne jede 6 puta dnevno kao inace (((: ), plivanje, setnja svako vece i svaki dan, trcanje na plazi(ko voli, nisam praktikovala)...Savrsen odmor i boot up sistema, ali uz rekreaciju i dalje, gde ces bolje!

Pa jos i more i sunce koji cuda cine za kozu i kosu...Joooj, hocu na more!
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2011 at 20:35
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Pa, po meni je tek vreme provedeno na moru savrseno za telo i uopste ne vidim to kao pretnju ili kao frku : jao kako cu kad odem na more Realno, lagana hrana(I ne, ne verujem da bilo ko moze da upadne u katabolizam ako na moru ne jede 6 puta dnevno kao inace (((: ), plivanje, setnja svako vece i svaki dan, trcanje na plazi(ko voli, nisam praktikovala)...Savrsen odmor i boot up sistema, ali uz rekreaciju i dalje, gde ces bolje!

Pa jos i more i sunce koji cuda cine za kozu i kosu...Joooj, hocu na more!

slažem se skroz :)
na moru htjela ne htjela uvijek skinem 2-3kg u neka dva tjedna,obožavam plivanje i stvarno se naplivam ko luda,s tim da tamo di ja ljetujem imam do plaže kojih 20 minuta hoda(u dol,a kad idem doma treba mi 45 minuta xd),još nam je i apartman na zadnjem katu..jedva cekam!!!:)
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 10:23
a glupo je platit teretanu za tjedan-2..nažalost. Ako cu ici na more uopce, nosim utege i vijacu + lakša hrana, s obzirom da dobijem osip na suncu, ne paše mi and tanned is not a good color on me tako da mi plivanje dolazi u obzir samo rano ujutro ili kasno navecer. samo se nadam da mi nece nešto puknuti pa se skroz uljenim. Ne bi bila neka šteta katastrofalnih razmjera, ali mi obicno fali cim š trening po tjednu propustim...kao jucer zbog ispita
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 11:09
Ponesem si gijre i par sitnica i to je to :P
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 12:35
Ja iz Rijeke necu mrdat, a na sunce ne smijem previše radi madeža koje sam nedavno skidala tako da ce mi ljeto što se treninga tice proc radnije nego zima, štoviše jedva cekam da se gym isprazni od onih koji ionako više pricaju nego rade - ljeto mi je najdraže vrijeme za treninge Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 12:54

 

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ja iz Rijeke necu mrdat, a na sunce ne smijem previše radi madeža koje sam nedavno skidala

pa ako si ga skinula onda valjda smiješ na sunce, lol :P

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 13:04
Smile Reklo bi se, da.. :)

Ma rekli su da bi trebalo malo pripazit dok je to još friško....mah, nije mi ni bitno, nisam baš neki fan kupanja, a ni prženja na suncu više...prošla je ta faza ludila, ne moram bit najcrnija u gradu :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 13:16
mene to tamnjenje baš nikad nije privlacilo, izgledalo mi je grozno i s 9 god a pogotovo kad vidim usred zime isforsani solarij ten uz narancasto rumenilo i presvjetli ruž..e too je tek prica za sebe.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 14:07
Ja sam oduvijek bijel ko sir T&#šš1;ngue
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 15:37
Pa jbm mu sunce, valjda postoji neka sredina izmedju lesh bele boje i kvarcovanog tamno-braon tena Ja nisam fan preterano preplanule koze i sama sam bela kao sir, ali to belilo na meni ni na sta ne lici zbog tanke providne koze i izgledam bolesno, zapravo...Mada mi se svidja onaj, sto bi Englezi rekli : sun-kissed look, kada te sunce oprlji malo i da ti neku koliko-toliku boju, to izgleda lepo i zapravo milion puta zdravije izgledam tako nego ovako zombijevski...Trebale su mi godine da to shvatim. Jako jako svetla koza stoji samo ljudima koji imaji besprekoran porcelanski ten, za nas ostale tu je mala bojica da zamaskira nepravilnosti (:
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 19:50
ma joj, ja sad kad sam "sun kissed" izgledam žuto i nijedna mi boja više ne stoji normalno...yuck. samo nijansa tamnije i vec ne paše. po meni svjetao ten ima samo prednosti, crno izgleda super, ljubicasto, možeš nositi bright ruževe bez da izgledaš neukusno...a na deckima tek
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 23:11
Originally posted by josipr josipr wrote:

Kako se snalazite tijekom boravka na moru. Ja cu ici na pet dana pa se dvoumim dali ici u teretanu koja je udaljena 20 min bržeg hodanja...

Režim prehrane ne mislim puno mijenjati, možda smanjim broj obroka sa 7 na 6 jer da stara vidi koliko jedem zatukla bi me.

Kako vi provodite odmor, samo plivajuci ili nastavljate sa teretanom?

zivim na moru,od sredine petog miseca sam vec inventar na plazama,eto uvatila sam i boju .ako koga zanima maslinovo uje je najboje za vatanje boje.teretana sad nista uz more i pasa i biciklu i 2 posla nekako bas i nemam vrimena za gym i nenormalno mi fali,a za koi dan napustam i ovu drzavu .obroci su mi kriminalni jedva uspijem ista poist ,magnezij preventivno uzimam jer ne zelim da se opet ista stvar ponovi.iako sam pocela nosit cak i rucak na poslove,uvik zavrsi u kosu....j....nemam kad ist,nemam uopce pauza.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2011 at 12:18
Bome ja preko ljeta ubacim u visu brzinu.. bit ce crobni na prazan zeluda, pa boks, pa navecer utezi.. a izmedju naravno more.. trebat ce i kvalitetno jest..

A upravo razmisljam o tetoviranju pa bi mogla biti pauza sa morem nekih š5 dana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.