New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
Idea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Idea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 04 Lipanj 2011 at 12:17
Pozdrav svima :)

citam vam vec godinu dana, svaki mjesec po par puta svratim ovdje ali evo odlucila sam vam se i pridružiti. Vjerojatno zbog ovog dijela godine - Summer LOL

Imam 2š godinu, žensko sam i iz Sjevernozapadne Hrvatske sam :)

Studentica sam trece godine fakulteta i ovdje sam došla da dobijem motivaciju napraviti nekakav tjelesni make over. Upravo zbog naglaska na "studentica", napominjem da se uopce ne bavim nikakvim sportom (tjelesna kultura jednom tjedno od 45 minuti ne smatram nikakvim sportom Embarrassed ) i zbog toga me zaista sram jer sam out forme!

Stoga, svima veliki pozdrav i odlicni ste zaista, na mene ste djelovali jako motivirajuce, pogotovo kada gledam transformacijske slike, podršku drugim korisnicima i ostalo Clap

Nešto o mom fizickom izgledu:

Visina: š67 cm
Težina: 56,5 (varira do 57,5)

Problemi:
  • Jake ruke (otkako znam za sebe, kao da bildam! A nisam Big smile)
  • TRBUH koji mi je ispio sve živce! Salo, salo sa strane, traperice nisam obukla 2 godine zbog toga!
  • Neženstveno dupe LOL


Edited by Idea
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 13:51
Pa dobro nam došla Idea Hug

Kakvo je to neženstveno dupe? Big smile

Vidim da sa težinom nemaš problema, vjerojatno biš htjela samo malo oblikovati tijelo. Al to zahtijeva i malo aktivnosti, znaš..jesi spremna za to? :))

Salce na trbuhu se može otopiti, nije problem, samo moraš krenut odnekud.

Idea, imaš kakvu ideju :) što se treninga tice, upisati bilo kakvu aktivnost, teretanu, ako ništa drugo trenirati doma? Kakav je plan? Kako si ti zamislila svoj makeover? Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 13:59
I mene zanima :)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Idea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Idea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 15:35
Hvala vam na pozdravima Smile

Evo ovako, neženstvena guza je moja guza Ouch Mislila sam poslije i slikice stavit, al bez obzira na prekrivanje glave itd., treba mi hrabrosti za to Embarrassed Nekako je poprilicno ravna, spuštena a i oni "šlaufici" sa strane definitivno pokvaruju cijeli dojam.

Da, htjela bih preoblikovati tijelo, nemam extra probleme sa težinom ali mi se sve nakuplja u rukama i trbuhu i htjela bih to utegnuti i istrošiti. Smatram da nisam debela ali onako ljudi mi znaju reci "Joj smršavila si malo, prošli put kad sam te vidjeo/la bila si baš ugojena (bla bla bla)" i onda padnem u depresiju pa si razmišljam da sam stvarno debela a da to niti ne primjecujem.

Spremna sam na š00% rad i trud, i s obzirom da sam prvo imala psihološke pripreme od par mjeseci, definitivno sam odlucila da cu se dovesti u red, pogotovo kad sam gledala korisnike ovog foruma u njihovim transfromacijama, velim ako mogu oni mogu i ja :)

Moj plan je prvo promjeniti prehranu! Malo me je sram reci što jedem, i nemojte me špotati Ermm Naime, jedem jednom dnevno i to neko lisnato pecivo oko 5 popodne i ništa više. Vikendima znam pojesti komadic mesa i jogurt, no samo vikendima kad za to imam vremena.To je sve pocelo prije 3 mjeseca, zbog glupog rasporeda na faksu. Za dorucak nebi imala vremena, žurila bi se na faks, završila bih oko 5 svaki dan kada bih kupila pecivo, došla bih doma, naucila što trebam i išla spavati, i tako iz dana u dan. Stoga sam u 3 mjeseca skinula po vazi 5 kila no ništa mi se nije vidjelo. Osjecam se iscrpljeno, umorno i bez ikakve energije a problem je u tome što mi je ocito organizam navikao na to, jer zaista više ne gladujem i nemogu jesti, stoga prvi plan - Promjeniti prehranu!
S obzirom da sam živim bez roditelja zbog faksa i bez njihove zdrave kuhinje, financijski sam ogranicena spravljati fensi zdrava jela i to mi je problem. + nemam pecnicu + menze ne dolaze u obzir zbog odvratnoce jela :D

Nadalje, nemam mogucnosti upisati neku aktivnost a niti teretanu ali sam mislila se baviti nekom aktivnošcu ovako vani (neznam, trcanje, rolanje, hodanje, plivanje) i po doma. Skinula sam sve moguce fitness programe (DVD) i sad  vec danima razmišljam odakle da krenem a da se ne preforsiram.

Stoga, zakljucno ovoj mojoj bibliji ovdje (zbog koje se ispricavam Embarrassed) jest promjeniti prehranu obavezno, hodati / trcati svaki dan da si povratim kondiciju te doma redovito vježbati.

Imam volje, imam želje i imam vremena stoga se nadam da cu uspjeti!




Edited by Idea
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 00:46
Smile

Znaci podignut guzu i maknut šlaufice?Eh da ti mogu stavit šipku na leđa i/ili utege u ruke rješile bi to u par mjeseci Wink

Kad je vec takva situacija sa treningom..nema frke..sve ove aktivnosti što si navela ce napraviti svoje, samo ako ih se redovito pridržavaš i ako kvragu središ taj jelovnik, wtf? ShockedBig smile

Inace, sve vrste cucnjeva, iskoraka, mostova, podizanja nogu, penjanja na klupicu...vježbica i varijanti tih vježbica ima milijon, zato se baci na google i kreni Wink Imaš i tu u temi guza neke dobre savjete! Kažem, da si još u mogucnosti dodat neko opterecenje bilo bi još bolje al eto, poslužit ce i sve to. I ne brini se, i najravnija guza se može podignut ako se zna kako i trudi Wink

Inace....tijelo ti gladuje i svaki višak ce od straha spremat u rezervu...a i kako misliš podignut tu guzu bez gradivnog materijala ;) Ravna je i spuštena jer je gluteus slab, a nije ni cudo kad ga ne hraniš - a i sjediš dosta vjerojatno pa nema baš ni poticaj da se probudi :)) Pobrini se prvo za prehranu jer ceš inace dobit nagradu za najgori jelovnik ovdje...bar otkad sam ja prisutna Big smile Ne zezaj se, nije ni cudo da si iscrpljena i bez energije, pa otkuda ju možeš crpit? I nema nemam vremena....to kod Gymke ne prolazi...zapravo nijedan izgovor ne prolazi T&#šš1;ngue


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Idea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Idea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 12:06
Joj hvala ti puno na podršci i lijepim rijecima :)

Da da, jelovnik mi je definitivno UŽASAN ali budem sada to riješila, imam malo vremena (LOL) pa cu si nešto skuhati, ili bar kupiti nešto normalno za pojesti.

Za sada cu izvoditi vježbe ovako doma i vani malo, pa cim budem u mogucnosti koristiti teretanu onda gibam tamo!

Evo danas pocinjem sa svojim vježbanjem (khm, PONEDJELJAK je, slavni "ponedjeljak" LOL) pa cu javljati rezultate i kako mi ide, pa se vidimo i u drugim temama Embarrassed

Još jednom hvala! Embarrassed
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2011 at 01:36
I ....jel ponedjeljak bio onaj pravi ili cekamo sljedeci? Wink
 
Nemoj se zavaravati da ce ici tako lako..od jednog lisnatog obroka dnevno neceš tako lako skocit na režim u kojem kuhaš i jedeš 3x dnevno nešto normalno, budimo realni ;) Uostalom što je tebi normalno? Možda nam se pojmovi razlikuju LOL
 
Daj si vremena, uvodi jednu po jednu zdravu naviku...navike se ne mijenjaju preko noci, možda privremeno ali kome to treba, onda je bolje i ne pokušavat...ako si stvarno zapela, sredit ceš to...a ako nisi...ima onih koji hoce, zbog takvih smo tu Wink


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.