New Posts New Posts RSS Feed - Najstarija bodybuilderica - 74 godine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najstarija bodybuilderica - 74 godine

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 22:43
Big smile sve 5... T&#šš1;ngue

Back to Top
Stela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2011
Location: MAGYARORSZÁG
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2011 at 18:10
Ovo nije skroz najtocnija informacija (iznesena u naslovu). Normalno kada clanke pisu novinari zeljni iskljucivo senzacije 

Po mom misljenju puno mocnije misicne gradje je Svedjanka Wanja Sjodin, rodjena š936., dakle danas 75. godisnjakinja. Postoji njen profil na youtubu...
http://www.youtube.com/user/wansjošš. Njena propadanja, cucnjevi su stvarno inspirativni.

Kelly Nelson danas ima 80 godina, i zaista je pravi primjer vjezbacice u poznim godinama. Njena kcerka Collin Fischer, danas 49-godisnjakinja je takodjer poznata i uspjesna bodibilderka

http://www.agelesstraining.com/

http://www.youtube.com/watch?v=Clk6r8tjlno&feature=player_embedded   
 
 
Medjutim najupecatljiviji primjer bio bi onaj Morjorie Newlin, koja je preminula prije 3 goine u svojoj 88-oj godini. Sa 86 i 87 godina se natjecala...
 
 
Mene tjesi jedna cinjenica da imam jos sasvim dovoljno vremena da postignem takav izgled.



Back to Top
anamarijabracic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anamarijabracic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2011 at 10:58
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Iako se sportom pocela baviti tek u 56. godini, vitalna starica pobijedila je na dva natjecanja u bodibildingu i još se uvijek aktivno bavi ovim sportom. Zahvaljujuci tome postala je i svjetska rekorderka.

Ernestine Shepherd, 74-godišnjakinja iz Baltimorea, upisala se u Guinnessovu knjigu rekorda kao najstarija bodibilderica koja se još uvijek natjece.

VIDEO:





Ernestine ima savršene trbušnjake i 20 godina mlađeg supruga, Collina Shepherda, koji joj je podrška u svemu. Ona i suprug žive zajedno s njenim sinom (53) i unukom (š4).

Vitalna starica bavi se modelingom i drži satove fitnesa u lokalnoj teretani. Rigorozno trenira s bivšom Miss Universe Yohnnie Shambourger (57), koja je prije š6 godina osvojila zlatnu medalju u bodibildingu na Panamerickim igrama.

'Trbušnjaci su njen zaštitni znak. Kad uđe u sobu golog trbuha svi ostanu bez daha', kaže bivša misica.

Više na net.hr-u


Žena je stvarno super, 74 godina i da tako izgleda.. odlicno..
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2011 at 21:09

Bakice rasturaju :))

Vau, koji prikladan komentar. Uništit ce si koljena na asvaltu... Za boga miloga, žena ima 74 godine i MOŽE trcat po asvaltu! Nitko nije vjecan a ove dame ce sa ove planete bome otici sa stilom i nešto mi govori bez boli u koljenu.

Zoki, hvala ti na otvaranju ociju . Iskreno, nakon ovih videa radujem se starosti.

"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2011 at 23:46
Originally posted by Baha Baha wrote:

Vau, koji prikladan komentar. Uništit ce si koljena na asvaltu... Za boga miloga, žena ima 74 godine i MOŽE trcat po asvaltu! Nitko nije vjecan a ove dame ce sa ove planete bome otici sa stilom i nešto mi govori bez boli u koljenu.

Na ovako nešto mogu samo reci, hvala bogu što ne treniraš nikoga.

A onaj glas koji ti govori stvari.. neznam baš koliko mu možeš vjerovati. Vrlo lako da žena i sad ima bolove u koljenima, a ako nema, to ne znaci da svi mogu po njenom i ostati zdravih koljena. No ne ocekujem nužn da svatko to razumje, ali nemju ni svi potrebu s takvim tonom komentirati nekog iskusnijeg od sebe



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2011 at 12:54
 
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

   

Na ovako nešto mogu samo reci, hvala bogu što ne treniraš nikoga.

A onaj glas koji ti govori stvari.. neznam baš koliko mu možeš vjerovati. Vrlo lako da žena i sad ima bolove u koljenima, a ako nema, to ne znaci da svi mogu po njenom i ostati zdravih koljena. No ne ocekujem nužn da svatko to razumje, ali nemju ni svi potrebu s takvim tonom komentirati nekog iskusnijeg od sebe


Da, ne treniram nikoga niti imam namjeru jer me zanimaju druge stvari.

 

O cemu se ovdje radi.

Sigurna sam da kao i ja poznaješ osobe od 55 pa cak i mlađe sa problemima u kicmi i da, tim zloglasnim koljenima. Jedva hodaju, grbe se u mukama, placu i kukaju za mlađim danima kad su bili u formi i mogli žderati i sagibati se. A onda naiđeš na jednu osobu od 74 u top formi. Ma cak i da je bole koljena ali ona trci, kontaš? Trci!  Smile

 

Uredu, priznajem da mi je ton bio neprimjeren i ispricavam se na povredama nanesenim vašem egu. No ovdje se ne radi o tvom bujnom, teško stecenom iskustvu nego o teti Ernie. 

 

Ah da, cujem opet onaj glas, veli mi sarkasticnim tonom: "This is a beginning of a wonderful friendship."

 Big smile

"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2011 at 18:33

Samo još sarkazma i uvreda nije ni cudo što se taj glas javlja :)

Ono što ti gledaš kao nešto dobro i predivno (  i je ), u ovom slucaju ja vidim na više razina, kako je do toga predivnog moglo doci, kud to predivno može odvesti, kako da drugi dođu do tog predivnog i slicno.

Moja zadaca tu, kako je ja shvacam, je da pomognem ljudima da dođu do toga predivnog, a u ovom slucaju sam djelovao tako da skrecem pažnju na stvari koje ih mogu odvratiti od toga. Jer kao što smo rekli, ne mogu svi tako kao ona, i iako je njena aktivnost u tako stare dane samo pohvalna, ja kao trener nisam tu samo da se cudim nego i da ukažem kako rekoh na stvari koje mogu ljudima pomoci da dođu do toga da u tim godinama budu toliko aktivni kao ona.

Puno sportaša i ljudi ima taj stav, super je, pokrenuo sam se, trcim. što sad ako su neke sitnice ne savršene. Ja kažem svaka ti cast, ali trci po travi, ovako ceš samo prestati nakon 2 tjedna jer te bole koljena i gdje je onda ta aktivnost, zdravlje i sreca koja je cilj svega?

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.