New Posts New Posts RSS Feed - Prosjek godina i?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prosjek godina i?

 Post Reply Post Reply
Author
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prosjek godina i?
    Posted: 22 Srpanj 2007 at 11:34
 Otprilike koji prosjek je ovdi godina..ljudi sto se vrte po ovoj stranici..?Nisam mogla ne zamijetiti da dosta njih je poprilicno preokupirano svojim tijelom..npr dijete,drasticna vjezbanja..cili su u tom..ka da je to sve u zivotu..Ovo o anoreksiji me naj zgrozilo..da jedan muskarac bude rob svog vlastitog izgleda..Dosta je da svaki dan napravis par vjezbi par trbusnjaka i osjecas se dobro,ne triba visiti po teretani i padati s nogu da bi mozda koja cura pala na misicno tkivo odredjenog muskarca..Ja se osobno nisam nikad na to bazirala kad je u pitanju tip..bitan je cjelokupni dojam..bitno je ono sto nosis u sebi a sto dr nemaju jer svi smo individue..I kad si zadovoljan sobom..to se osjeti di god bia..Žene su opsjednute guzama..da bi ih u misec istesali(kako ne eli)..muskarci..sa nekim dr dijelovima kako koji,mada onaj zreli sigurna  sam nece bit opterecen s tim glupostima bitno je samopouzdanje.Ja kad se gledam nista nikad nebi minjala..i u potpunosti sam zahvalna na sebi takvoj kakva jesam i uvik izadjem sa osmjehom na licu a taj osmjeh vridi vise od par misica dobivenih na jedva jedite jade..i to ljudi vide..vibre su bitne..a da dobro izgledan to stoji..a sad za dr me nije briga..Zato ljudi moji dajte se malo sredite..ne gladujte i ne slamajte se..nego uzivajte u zivotu..
Back to Top
smrdljivko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smrdljivko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2007 at 00:51
 nije ni cudo da ti sa takvim pristupom jos nitko nije nis odgovrio, nekim ljudima je to hobi a nekima i okupacije, i ko voli nek izvoli, a ti si jedna od rijetkih koja ne volji vidit muskarca sa dobrim trbusnjacima i ostalim misicima, neki ljudi to vole i sasvim je ok da vjezbaju!
Vat cha lukin et?
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2007 at 19:11

mi bilderi ne gladujemo... ja puno jedem

pitam se da li bi imala takav stav da NE izgledas dobro
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2007 at 21:10
uf , koji post... al necu biti drzak i zapocinjat flejm...

ja sam procitao jedan tekst iz kojeg sam puno shvatio i o fitnessu i bodybuildingu , nekakav kao sazetak
sada ne znam jel to bilo ovdje na naslovnici ili na nekom drugom  forumu , al trebala bi ga procitati da znas o cemu se ovdje radi

sa ovim govorom bi osvojila i oscara , al si na krivom forumu da ti pljescu
 

Edited by Lega
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2007 at 10:03

Originally posted by Body_And_Mind Body_And_Mind wrote:

 Zato ljudi moji dajte se malo sredite..ne gladujte i ne slamajte se..nego uzivajte u zivotu..
 

A tko je rekao da ne uzivam u zivotu?! Mozda ne uzivam u masnoj pecenki, ali ti ne znaci da nisam happy!  Vjezbanje je sastavni dio mog zivota i zapravo sam jaaako nesretna kad se ne mogu baviti sportom. Mmmm, kad se samo sjetim ono savrsenog blazenog osjecaja kad se vracam doma nakon sat vremena trcanja..... Pa nikad se toga ne bih mogla odreci!!!!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2007 at 15:20
Ja uzivam u treningu, da ne uzivam nebi to ni radio

Evo recimo sada kada nisam bio dva tjedna jer nisam bio u Rijeci vec mi trening totalno fali, i bolje se osjecam puno kada treniram

Dobro tamo sam barem malo plivao i to, i sad sam neki dan igrao tenis sa frendom tako da nisam ispao iz forme, ali danas idem u teretanu opet i to sa velikim gustom, jedva cekam !!!

Tako da ne moras mislit da ako je tebi trening dosada da je to svima

Meni je to jednostavno stil zivota, uzivam u tome, uzivam se napapati zdrave hrane nakon treninga, jednostavno mi je to sve skupa gust




Edited by Ive_ri
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2007 at 16:39
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ja uzivam u treningu, da ne uzivam nebi to ni radio

Evo recimo sada kada nisam bio dva tjedna jer nisam bio u Rijeci vec mi trening totalno fali, i bolje se osjecam puno kada treniram

Dobro tamo sam barem malo plivao i to, i sad sam neki dan igrao tenis sa frendom tako da nisam ispao iz forme, ali danas idem u teretanu opet i to sa velikim gustom, jedva cekam !!!

Tako da ne moras mislit da ako je tebi trening dosada da je to svima

Meni je to jednostavno stil zivota, uzivam u tome, uzivam se napapati zdrave hrane nakon treninga, jednostavno mi je to sve skupa gust




potpis jos jednom , mada smo se  gospodjica koja je otvorila temu i ja vec dogovorili o svemu , i cini mi se da vise nije aktivna na forumu
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2007 at 19:54

 Ja ne vjezbam zbog neke zenske nego prije svega zbog sebe. Jednostavno to volim i u tome uzivam. I rekao sam da cu vjezbati do kraja zivota. Nikad necu odustati.

Volim pump koji osjetim u teretani(neopisiv osjecaj); jednostavno to je stil zivota.

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2007 at 10:34
 
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 20:12
Originally posted by caba caba wrote:

 Ja ne vjezbam zbog neke zenske nego prije svega zbog sebe. Jednostavno to volim i u tome uzivam. I rekao sam da cu vjezbati do kraja zivota. Nikad necu odustati.

Volim pump koji osjetim u teretani(neopisiv osjecaj); jednostavno to je stil zivota.

 
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 20:14
 Cabin odgovor je taj sto sam htjela cuti..Ovo nisam dugo cula..Svaka cast,volim iskrene i direktne ljude,pozdrav
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 17:20
 HVala hvala hvala
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 23:15
ajd da kazem malo o sebi i zbog cega vjezbam:

imam š9god i vjezbam zbog nekoliko stvari, a to su posao, sport [treniram kosarku], zbog sebe i malo zbog okoline ;)


Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 14:06

 Legenda je najbolje opisala razlog svoga vjezbanja.....

http://www.youtube.com/watch?v=iMjG2s6UOaw

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 03:27
hahhaha, a je lud stvarno, a kako izgleda stvarno je bio nabildan totalno, sad se vec malo opustio, ostario je
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2007 at 12:17

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

hahhaha, a je lud stvarno, a kako izgleda stvarno je bio nabildan totalno, sad se vec malo opustio, ostario je
  

Normalno,kakvi cemo mi biti u njegovim godinama....HA haha i nama ce se misici opustiti i objesiti hahah

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.