New Posts New Posts RSS Feed - kako smanjiti bedra?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako smanjiti bedra?

 Post Reply Post Reply
Author
nikidesaint View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikidesaint Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako smanjiti bedra?
    Posted: 30 Travanj 2011 at 20:26
  Bok! od desetog mjeseca idem na zumbu, u pocetku sam isla 5, 6 puta tjedno plus svaki put prije zumbe bi bila 40 minuta na traci, sad sam smanjila na 4 puta tjedno plus traka. Hranim se zdravo, vidim napredak na tjelu, smanjili su mi se centimentri u bokovima samo ima jedan veliki problem- prebildala su mi se bedra u odnosu na ostatak tjela, kako da smanjim misicnu masu na bedrima u ova dva mjeseca jos do ljeta? što trebam promijeniti u vježbanju i da li možda trebam smršavit, imam 60 kg, visoka sam š73 cm. Od pocetka vježbanja moja kilaža se nije bitno promijenila ali sam skinila 4 centimetara na bokovima, 3 u struku, bedra su se isto ljepo oblikovala ali san ih prenabildala. Pomoc? Hvala:)
 

Edited by nikidesaint
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2011 at 22:10
blago tebi ti si uspila smanjit centimetrazu!men to ne ide ja vizbam i vim napredak,al ne i smanjenje centimetraze.sugdi sam se ja lipo formirala,vise-manje,al centimetri nisu pali.eto ka i zdravo se hranim papam morsko,6 jaja na dan,tuna -posni svasta nesto silim se jest 6x na dan,pravo da ti kazem prisilo mi vise to papanje .
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.