New Posts New Posts RSS Feed - uh-free tjestenina i kruh???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

uh-free tjestenina i kruh???

 Post Reply Post Reply
Author
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: uh-free tjestenina i kruh???
    Posted: 24 Travanj 2011 at 16:11
 nestalo whey-a pa htjedoh da narucim pa sam udarila na onlineshop koji nudi tjesteninu,mjesavinu za kruh,pire krompir,pa sve do pudinga i smjese za mafine,sve je  low carb.

prasno je zamjenjeno nekim sojaispolat proteinom,puding je sastava skoro pa ko i mlijecni sejk protein.

zanima me jeli se neko susreo s ovim,ili da prevedem pa postavim tacan sastav i tabelu sa hranjivom vrijednosti pa da me neki strucnjak nasavjetuje.

jeste da su im cjene oho,ali kad su makarone u pitanju,ja za cjenu ne pitam.....imaju cak i neke sosove za spagete 2 kalorije po porciji,0 masti,0 uh
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 16:49
  slobodno stavi link da vidimo o cemu se konkretno radi
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 17:18
  http://living-low-carb.de/Low-Carb-Nudeln-Reis:::šš. html
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 21:33
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  http://living-low-carb.de/Low-Carb-Nudeln-Reis:::šš. html

strašno visoke cijene ako bi se to konzumiralo na dnevnoj bazi.

samo ne znam zbog cega se toliko uh-i ocrnjuju i izbjegavaju. radije bih odabrao uh-e nego masti kao sekundarni makronutrijent uz proteine u prehrani.

može se low carb odraditi i bez ovih proizvoda.
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 21:47
  kad su makarone u pitanju,ja za cjenu ne pitam

jednom do 2 puta sedmicno tek onako da malo promjene u jelovnik unesem.

opet,duplo vise me kosta kola,bigmak i porcija pomfrita nego makarone koje mogu 3-4 puta da jedem.

e sad kad smo razjasnili da su skupe,zanima me strucno misljenje o sastavu.....za dzabe ako moze,makarone su skupe
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2011 at 15:22
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  kad su makarone u pitanju,ja za cjenu ne pitam

jednom do 2 puta sedmicno tek onako da malo promjene u jelovnik unesem.

opet,duplo vise me kosta kola,bigmak i porcija pomfrita nego makarone koje mogu 3-4 puta da jedem.

e sad kad smo razjasnili da su skupe,zanima me strucno misljenje o sastavu.....za dzabe ako moze,makarone su skupe

nema tu necega što bi se moglo strucno raspraviti, tijesto ko tijesto, ovisno o tome koju tjesteninu si gledala, npr. ova nije ništa posebno, niti je low carb a skupa je, dok recimo ova spada pod low carb i još je skuplja ali ja bih na to gledao kao na izvor proteina i ne predstavlja mi nešto posebno.

evo npr. ovo ne želim ni znati koliko je kemija bilo potrebno za takvo što.

Uglavnom...ne znam ustvari cemu ova tema, ako imaš novaca i želiš to jesti..jedi. Nema potrebe za strucnim raspravama kad nemamo o cemu raspravljat.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.